Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek van már hozzám hasonlóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek van már hozzám hasonlóan elege a szingli életből? Miért nem találom a párom, amikor még a legaljasabb embereknek is van párja?

Figyelt kérdés
Egy szomorú, érzelmes fiú.
2012. ápr. 6. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem, de nem vagyok szomorú érzelmes.
2012. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, nagyon sokan vagyunk és ennél már csak rosszabb lesz.
2012. ápr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem is, de ha te is olyan csúnya és kicsi vagy, mint én, akkor jobb ha beletörődsz.
2012. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg kell nevelni a lányokat, nincs mese.
2012. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 20:29


Pacsi, tesó!


Alacsony, vékony srác vagyok, eltaláltad.

2012. ápr. 6. 20:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem, de én lány vagyok.
2012. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Csak hogy egy ilyen válasz is legyen: nekem nincs elegem belőle :D Ha megismernék valakit aki tetszik nyilván nem kergetném el, de a legjobb dolgok most történtek velem, mikor egyedül vagyok, és csak magamnak köszönhetem őket :) Több mint fél éve vagyok egyedül, és nagyon jól érzem magam (nem azért mert egyedül vagyok, hanem úgy általánosságban) :D De amúgy nem igazán értem miért érdekel, hogy a legaljasabb embereknek is van párja?? Hadd legyen...engem legalábbis nem zavar ilyesmi, nem is foglalkozom vele/eszembe se jut :) 24/L
2012. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ma 21:07


Oda inkább pont illene, mert ezt látom, hogy még a jellemre legromlottabbaknak is van párja.


Nem érdekel amúgy, csak utalni akartam rá, hogy ha nekik van, akkor egy normális, érzelmes fiúnak miért nincs senkije, amikor már régóta szeretne valakit szeretni.

2012. ápr. 6. 21:12
 9/10 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, és hasonlóan gondolkodok erről, hogy pl nálam rosszabbnak miért van párja. Csak én lány vagyok.
2012. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Régebben én is így gondoltam "ha nekik van nekem miért nincs". Hát, semmire sem mentem vele, sőt elvette a maradék életkedvem is :D De mióta nem foglalkozom másokkal, mármint azzal, hogy nekik mi van és nekem mi nincs, és miért nincs, hanem változtattam a hozzáállásomon nagyon jól érzem magam, ahogy írtam is. 24/L voltam ismét :)
2012. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!