Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok különösebben szép,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok különösebben szép, sőt ducibb is vagyok az átlagnál, mégis állandóan néz a suli egyik legjobb pasija. Miért?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 6. 20:23
1 2
 1/17 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
83%
Szemészeti problémái vannak! Holnap keressen fel a rendelőmben!
2012. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hogyan néz rád? (Érdeklődve,lenézően...)stb..
2012. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
küldj egy képet privibe ...lehet csak te nem látod magad szépnek, de amugy azvagy
2012. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Van pár1000 lehetőség..
2012. ápr. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni, hogy érdeklődve vagy lenézően, de tényleg állandóan. Azt nem hiszem, hogy pont én tetszenék neki, mert ő ilyen tipikus csajok kedvence, aki bárkit megkaphat.
2012. ápr. 6. 20:31
 6/17 anonim ***** válasza:

Lehet kiakar próbálni egy töltött galambot. Nincs is ezzel semmi probléma. :) Remélhetőleg, nem azért néz, mert annyira ronda lennél.

Vagy esetleg szemtengely-ferdülése lehet? ;)

Kérünk képet!

2012. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

képetképet:)

16/l

2012. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nem fogok képet felrakni, főleg ide nem:)
2012. ápr. 6. 20:38
 9/17 anonim ***** válasza:
Szia! 3 éve én ugyanebben a cipőben jártam, mint te. Éreztem, hogy felfigyelt rám a suli egyik legmenőbb és leghelyesebb fiúja, akibe kb. minden lány bele volt zúgva, köztük én is. Először én sem értettem, mit néz, és miért pont engem, mert akkoriban én sem voltam valami gyönyörűség... Aztán mikor elkezdett velem beszélgetni, rám nevetett, eljött a busszal, amivel hazafelé mentem, vörös rózsát kaptam tőle, sétáltunk, stb, elhittem, hogy igen, ez velem történik. A többi gyönyörű csaj meg csak pislogott meg fintorgott. Végül aztán mégsem lett belőle semmi, de ez egy szép emlék marad számomra. csak azért írtam le, hogy lásd: igen, bármi megtörténhet! lehet, hogy számára te vagy a suliban a legszebb lány!:)
2012. ápr. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez a helyzet... Bár azért nem mondanám magam annyira csúnyácskának, de akkor is hihetetlen, hogy pont engem bámul folyton a suli egyik legjobb pasija.

Én amolyan szerényebb fajta vagyok, 1-2 barátom van, de ők igaziak :) Nem vagyok benne abban a bizonyos "menő bandában", ahol mindenki mindenkivel pajtizik stb..

Mégis észrevettem, hogy pár napja engem néz az egyik srác... Rám is mosolygott a folyosón, én meg majdnem körbenéztem, hogy nekem szánta-e, de mégse, mert azért valljuk be elég gáz lett volna :D

Amúgy nagyon édes, nekem is tetszik, de félek.. Hiszen bárkit megkaphat szinte. Nem értem miért pont én kellenék neki.


Na de azok alapján amit utolsó is írt, ki tudja, bármi megtörténhet :D Én mindenesetre örülnék neki, ha komolyan gondolná.. és remélem nem értelmeztem félre a mosolyokat stb..

Szerintem tetszel neki és kész:) Lehet, hogy nem egy nagymenő kell neki.. Majd kiderül :)


17/L

2012. ápr. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!