Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik megyében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik megyében vannak normális, bájos, értelmes, hűséges lányok többségben? Mert itt Hajdú-Biharban nincsenek vagy foglaltak. Hová költözzek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 6. 20:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Sopron.

Amugy a debreceni nok tobbsege kajak nem er egy kalap szart se.

2012. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Somogy megye, na ide is csak a madár jár megdögleni :S
2012. ápr. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Biztos nem hagytál ki senkit?
2012. ápr. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
én nem tudom hol vannak, annyit tudok hogy Fejér és Veszprém megyében nincsenek:D
2012. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Én már sok megyében megfordultam sokat utaztam na meg fesztiválok is. A legszebb lány akit ezalatt megismertem az Békés megyei. Második hely Borsod ahol lakom.


26/F

2012. ápr. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Én igazából nem is a külsejükkel vagyok gondban, nagyon sok nekem tetsző lány van Debrecenben, inkább a jellemük nem tetszik, sok a beképzelt, egoista, elkényeztetett, aki nagyra tartja magát csak, mert szép és az igényeik is túl nagyok és ez nem jön be nekem.
2012. ápr. 6. 20:41
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

"sok a beképzelt, egoista, elkényeztetett, aki nagyra tartja magát csak, mert szép és az igényeik is túl nagyok és ez nem jön be nekem."


Akkor most mesélj dióhéjban magadról, az igényeidröl... :))))

2012. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Zalában nincsenek, talán Budapest?
2012. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
max a külföldiek Pesten:D
2012. ápr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
26%

Költözz Mordorba és b*ssz meg egy sziklát valószínűleg annak kielégíted az igényeit.Esetleg nézz először magadba!Egyébként mért gondolod hogy Hajdú-Bihar megyében az összes csajt ismered?

üdv. egy Hajdúszoboszlói csaj

2012. ápr. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!