Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi kiábrándult,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi kiábrándult, megkeseredett férfi és nő? És miért háborúzik egymással a két nem?

Figyelt kérdés

Nem értem ezt a kétségbeesést. Pl.: "Minden nő ri.banc,csak a pénzre mennek,amelyik meg nem,az ronda." vagy "A férfiak csak a külsőt nézik és csak szexre kellek nekik."


24 éves férfi vagyok,és eddig egyetlen barátnőm sem akart lehúzni anyagilag (igaz,nem is adtam volna nekik pénzt),szépek voltak (szerintem),csinosak,igényesek,okosak és csendesek is.Most szingli vagyok,de nem vagyok elkeseredve,mert ismerek pár ilyen lányt.Persze ezt a típust nem diszkóban vagy facebook chaten kell felszedni,hanem egyetemen,kiállításokon,edzéseken...

Bár lehet,hogy csak én mozgok túl jó körökben vagy túl jó helyen élek,de azt a nőtípust,akit az elején lefestettem,nem is ismerem,nem tudnék példát mondani rá az ismerőseim közül.

És sok normális férfit is ismerek.


Ja meg hasonló a hasonlót vonzza.



2012. ápr. 6. 20:43
1 2
 1/11 Bence_ ***** válasza:
88%

Kb meg is válaszoltad:)

Háború azért van mert különbözőek vagyunk. Férfi nőt a nő férfit akar. Ha a különbséget akarják látni akkor azt fogják. Ha azt szeretnék látni, hogy egymásra van szükségük mert így egy pár. Akkor azt látják.

2012. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7%
Maradjunk annyiban, hogy jó helyen laksz :D
2012. ápr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyet is - olyat is mindkét nemből.

Kao megy a "harc", a "barátkozás" közöttük mégis-mégis gyakoribb :) !/L

2012. ápr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy ez azért van,mert túl optimista vagyok és a jót és a szépet keresem! :) De akkor sem volt még szemét csajom! :D
2012. ápr. 6. 20:48
 5/11 anonim ***** válasza:

Jó, hogy írtál, merre felé élsz? Megyek oda, mert már belefáradtam, hogy belsőre szép nőt nem találok erre felé, aki szabad is lenne.


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..

2012. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Bács-Kiskun megye

Gyere csak,segítek neked! :DD

2012. ápr. 6. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azért, mert könnyebb mást hibáztatni, mint saját magukat...tanulni meg nem igazán divat a hibákból mostanában, legalábbis én ezt tapasztalom. Meg ugye megy az általánosítás, van pár ilyen ismerősük/tapasztalatuk, és akkor már biztos minden lány olyan...Persze egyszerűbb ezt mondani, mint megkeresni a normális lányokat, és tenni valamit azért, hogy esetleg összejöjjön egy normális kapcsolat. De ez csak az én véleményem, én ezt el sem tudom képzelni, nem vagyok ilyen. Egyedül vagyok több, mint fél éve, mégsem bánom, sőt, a legjobb dolgok most történtek velem, és ezt magamnak köszönhetem, nem másnak, de nem is ülök itthon szomorkodva, búvalbaszott fejjel, hogy jaj de szar nekem és milyen gonoszok a pasik...élem az életem, teszem a dolgom, azt csinálom amit szeretnék, de ha találok valakit nyilván nem fogom elkergetni :D Ja, és az eddigi barátaim nem csak a külsőt nézték, nem csak szexre kellettem (kivéve 1-nek de tanultam is az esetből), úgyhogy vagy én vagyok nagyon szerencsés, vagy sokan rossz társaságban/helyen keresgélnek párt maguknak, vagy passz. Ja, és egyikük sem volt ronda, még mielőtt valaki ezzel jönne. Elkeseredett amúgy én sem vagyok, miért is lennék, az élet szép :) 24/L
2012. ápr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem a helytől függ és nem is a társadalmi ranglétra hányadától függ. Vannak olyan közép és alsó osztálybeliek is ahol működik a kapcsolat.

Az hogy pl egy férfi olyan nőt fog ki aki csak a pénzre hajt, az még mi előtt ítélkezne először kérdezze meg magától, hogy miért az ilyen nőket fogja ki állandóan. Valószínűleg nem az említett hölgyben van a hiba.

És ugyan ez igaz a gyengébbik nemre is.

Itt a probléma gyökere, hogy ezek a hölgyek és urak valószínűleg csak a külsőt nézik, hogy illik e hozzám és hogyan festünk együtt egy fényképen.Sok ilyen ember megelőzhetné a szenvedéseit,ha körültekintőbb lenne, míg teljesen megnyílik valakinek.

A két nem folyamatosan harcol egymással, még ha egy normális kapcsolatról is van szó. Sokszor halljuk hogy "nálatok ki hordja a nadrágot" kifejezést.

Mindig van egy uralkodóbb típus,aki jobban vezetőbb mint a másik legyen ez nő vagy férfi.(egykutya)

2012. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kérdező: te bizony egy okos pasi vagy. :)


és én is csak csodálkozom mindig, amikor ilyen megkeseredett szövegeket írnak, mert én sem tapasztalom ezeket, de valószínűleg azért, mert hozzád hasonlóan pozitívan állok hozzá a dolgokhoz. :) szóval az egész csak hozzáállás kérdése. :)

2012. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerencsések voltak az eddigi kapcsolataid. Mások nem jártak ilyen jól az életben, pl. én sem. Sosem okozott gondot a csajozás, szóval könnyen találnék barátnőt, de nem igazán tudnék már egy nőben sem megbízni.
2012. ápr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!