Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg reménytelen?

Figyelt kérdés
Van egy lány, 2. éve, hogy osztálytársam, de igazából csak ebben az évben sikerült megismerkednünk. Rendszeresen a hülyeség határait feszegetjük minden téren, jól elvagyunk, de én úgy érzem, hogy talán többet érzek iránta, mint például 2-3 hónappal ezelőtt. Szerintem ez az érzés nem kölcsönös, sőt szerintem még barátnak sem tekint, inkább havernak, mindig más srác után "fut", akik közt vannak olyanok akik le sem "sz@rják"... Sokszor érte csalódás emiatt... Volt hogy én vigasztaltam, amiben tudtam mindig segítettem neki bármiről volt szó...De szerintem benne nem változott semmi. Tényleg így van, vagy csak nem mutatja ki, mit tudok tenni...?
2012. ápr. 6. 21:07
 1/5 A kérdező kommentje:
(Mindketten 16 évesek vagyunk)
2012. ápr. 6. 21:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Csókold meg és rögtön kiderül!

Igazi barát, akkor csodálkozik és barát marad, ha meg tetszel neki, viszonozni fogja. 16 éves lehetnék még egyszer...hú... nincs vesztenivalód!

33/N

2012. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen igen, 16 éves... legszebb és legkeményebb korszak :)
2012. ápr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is két osztálytársam ilyen. Mindkettőjüknek én vagyok az a haver akinek mindent el lehet mondani és ezért tudom hogy mindketten tetszenek egymásnak de nem mutatják ki. Kérdezgesd a barátnőit erről meg ilyenek. Vagy célozgass rá vagy mond el neki kerek perec hogy mit érzel. Ne légy nyuszi mert a félénkeket nem szeretik a csajok. (annál már csak az anyuci szeme fénye rosszabb) Hajrá!!!

13/L

2012. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem friendzone-ban vagyok nála, különben nem áradozna más srácokról előttem is...
2012. ápr. 29. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!