Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha egy lánnyal lennétek, akivel nem jártok, de jóban vagytok, elkezdene simogatni, tapogatni, vagy bármilyen más módon hozzátok érni? Nem intim helyekre értendő a kérdés, de azért a baráti érintéseknél már nagyobb jelentőségű. Kérdés: Hagynátok? Milyen esetekben (pl.csak ha tetszik a lány)? Hogy reagálnátok? Mit gondolnátok a lányról? Ez már r.ibancságnak számít?
2012. ápr. 6. 22:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejönne, ha alkalmas a hely, akkor rögtön viszonoznám :) Ez nem ribancság szerintem, csak egy kis kedvesség, némi bátorsággal :)
2012. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Amennyiben tetszik a lány, akkor természetesen hagynám.

Azt gondolnám róla, hogy így akar közeledni felém.

2012. ápr. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ha nem tetszene a lány, akkor mit tennétek?
2012. ápr. 6. 22:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Kerülnénk a jövőben az ilyen szituációkat. :D
2012. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még, minél több vélemény érdekel, hátha sikerül jobban megértenem a férfilogikát ;)
2012. ápr. 6. 22:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt gondolnám hogy ez a lány akar valamit, tetszm neki.

Ha tetszene viszonoznám, ha nem tetszene anyira akkor is lehet hogy viszonoznám. Elvégre is felkell próbálni a cipőt mielött megveszi az ember :-) és aztán kitudja, szex után még akár komoly dolog is lehet.

2012. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes dolog. Volt egy lány akivel kavargattunk, smároltunk stb., de visszautasított, hogy ő nem akar semmit. Egy ideje már nem is történt semmi, aztán egy buliban ülünk négyen egy asztalnál, ő mellettem és elkezdi simogatni a combom. 2x utasított el (előtte ugye), nálam ez a WTF kategória. Én hagytam, de nem értettem. :D
2012. ápr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha tetszene a lány, akkor természetesen hagynám és viszonoznám is. Ha nem tetszik a lány, akkor is hagynám de nem viszonoznám és ha legközelebb megint elkezdi, szólnék, hogy bocsi, de szerintem nem működne köztünk. Ha értelmes, akkor megérti, hogy nem tetszik.
2012. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!