Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti is szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is szeretitek átölelni egymást a legjobb barátnőtökkel mikor nem lát benneteket senki?

Figyelt kérdés
Olyan aranyos dolgai vannak a barátnőmnek :))) Ti miket csináltok?
2012. ápr. 6. 22:33
 1/7 étoile et lune ***** válasza:
Mi e-mailben tartjuk a kapcsolatot.
2012. ápr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor is megölelem a barátnőimet, ha lát valaki. Mi ebben olyan nagy extra?


24/l

2012. ápr. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ha találkozunk sose puszit adunk hanem megöleljük egymást, meg búcsúzásnál is. Máskor max akkor ölelkezünk ha van valami ami miatt depis valamelyikünk pasi ügy miatt pl.
2012. ápr. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én e-mailben ölelem meg
2012. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na minket láthatnak is,mert "csak" barátnök vagyunk..

semmi több..

2012. ápr. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Öö...akkor is megölelem, ha lát valaki...ez miért lenne ciki, vagy fura? o.O??
2012. ápr. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hm... mikor még 1 suliba jártunk barátnőmmel állandóan lógtam a nyakán, mondogatta nekem, hogy "cuppanjak" le róla, mert néz minket egy tanár stb... mióta (2 éve) más suliba járunk, nem nagyon öleltük még meg egymást. ugyanis mostmár én is úgy vagyok vele, hogy ha lát valaki, vajon mit gondol majd? viszont azóta meg furcsa is lenne, ha ölelgetnénk egymást, lehet kinőttük, vagy elszoktunk tőle, vagy ha megölelem (hosszabban persze mint kellene, mert néha néha azért megölelem xD) szóval nemtudom h furcsa lenne e neki, így hagyom az egészet.. pedig milyen jó volt még 2 évvel ezelőtt..... hm :D
2012. dec. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!