Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem találjátok visszataszítóna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találjátok visszataszítónak, amikor a lányok itt az oldalon az igények lejjebb adásáról papolnak a fiúknak?

Figyelt kérdés

A barátnőszerzésben járatlanabb srácok alaposan megkapják a magukét a hölgyeményektől. lásd "Talán lejjebb kellene adni az igényeitekből és nem a plázacicáknál próbálkozni!"

Természetesen ilyesmiről szó nincs, de a szöveg mindig ugyanaz marad.

Ez több szempontból sem helytálló. Egyrészt mindenki tudja, hogy a srácok nagy részének elég, ha egy lány átlagos külsejű és normális, ellenben a lányok lehetetlenebbnél lehetetlenebb dolgokat találnak ki.

Másrészt pedig van egy óriási különbség a két nem között. Való igaz, hogy egy plázacicát minden fiú örömmel megfektetne, de szerintem a legtöbben nem tudnának velük komoly kapcsolatot elképzelni. Egyrészt "felzabálná" az összes vagyonát, másrészt nem lenne közös témájuk, nem lehetne bemutatni barátnőként a sötétsége miatt, plusz az állandó féltékenykedés, stb...vagyis a fiúknál külön lehet választani a kettőt.

Míg a lányoknál a következő a helyzet. Ők is egy szexistent képzelnek el szívesen egy alkalmi kalandra. A gond csak azzal van, hogy nekik nemcsak alkalmira, hanem komoly kapcsolatra is ilyen férfi kellene. Éppen ezért lepattintják a hétköznapi srácokat és inkább lesznek szinglik vagy alkalmi barátnők egy ilyen macho oldalán.

A dolog következő oldala szokott még érdekes lenni: egyes lányok szerint ugyanis akár még a kifejezetten visszataszító lányoknál is meg kellene próbálniuk. Azért álljon már meg a menet! Ugyan melyik lány állna le egy ronda, büdös, csóró és igénytelen sráccal? Nem hiszem, hogy túl sokan, sőt, még a kifejezetten jó küllemű, szolíd fiúkat is elküldik a p-ba. Másrészt ha egy fiú úgy menne oda, hogy minden mindegy, csak legyen már valaki, akkor még ezeknek a csajoknak se kéne, mert ezt észre lehet venni.

Szóval nem lehet, hogy nem önmagukból kellene kiindulni ezeknek a lányoknak, amikor az igény szintről kezdenek beszélni a fiúknak?



2012. ápr. 8. 22:25
 1/6 anonim válasza:

Hidd el, vannak olyan lányok, akik egyáltalán nem ilyenek. Én például soha nem buktam "pávákra", az egoista macsókat messziről kerülöm. Csak annyi kell egy srácban, hogy valami megragadjon benne. Ennyi. Nem kell túlkomplikálni.

És csak annyi tudok még mondani, ha idegesítenek az ilyen lányok, akkor kreüld el őket. És ha esetleg az elutasítás miatt fáj ez a dolog, hidd el, találsz normális csajt, csak nézz körül rendesen ;)

2012. ápr. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De visszataszító,mert hatalmas igényeik vannak,de némelyik még helyesen sem tud írni.Igaz van kivétel,csak nagyon kevés és azoknak általában már van valakijük.
2012. ápr. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyes, úgy lesz! Zöld kéz ment!
2012. ápr. 8. 22:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van! Hiába nem a plázacicáknál próbálkozunk, sőt én próbálkoztam már kifejezetten csúnya lányoknál is, de csúnya és alacsony fiú még nekik se kell. Minden nő csak a külsőségeket nézi sajnos.
2012. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
11%
mert a lanyok gonoszak. ezt mondjak hogy biztos azerz nincs sikere egy pasinak mert a plazacicakhoz megy oda. pedig nem igy van. ha egy atlagos fiu aki nem ugy nez ki mint pl egy william levy, annak az elso percben eldontetett a sora, hogy elutasitasra fog jutni. csak ezt a lanyok itt nem valljak be, adjak a szepet es a jot, hogy jo szinben tuntessek fel magukat, es zold kezet kapjanak. de a valo eletben a gyks lanyok.is csak a szepfiukkal hajlandoak dugni, a tobbi feloluk meg is halhat, mar aki nem nez ki jol.
2012. ápr. 9. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már bocsánat srácok lehet ,hogy én vagyok az élő kivétel ,de nem így van ahogy állítjátok. Én félénk srác voltam nulla önbizalommal aki ráadásul dagi is volt. Egyik barátomhoz mentem amikor nagy hirtelen megláttam ,hogy egy iszonyat csinos csajjal beszélget a nappaliban. Itt szépen bemutatkoztam majd beszélgettünk blablabla megismertük egymást pár hét alatt majd egy rövidke kapcsolat lett belőle. Nagyon csinos csaj én pedig 180 magas 130kg voltam ... Arcom sem Don Juan szóval az állításotokat nem tartom minden esetben igaznak.Ezután pedig meglett az önbizalom és ment minden a maga útján.


Jut eszembe akinek nagyon nem megy a dolog változtasson. Én is diétázom (már -20kg) Márkásabb ruhákat hordok nem kínai nyúlott fakó póló hanem egy rendesebb ing kondi terembe járok és láss csodát..


21/f

2012. aug. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!