Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lány hozzám bújik az a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lány hozzám bújik az a jó benne h olyan finom, puha, lágy az érintése. Lányok, ha fiúhoz odabújtok, nektek mi a jó abban? Hogy pont az ellenkezője, olyan jó "kemény"?

Figyelt kérdés

ostobán hangzik de érdekelne. fiúként nem tudom elképzelni mi lehet egy lánynak jó egy fiúban. vagyis sejtem, csak elképzelni nem tudom, mi ebben a jó.

idétlen válaszolók kíméljenek


2012. ápr. 9. 23:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

kemény?

inkább férfias te szóbetyár

2012. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

kemény XD

[link]

2012. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
csak olyan jó... én sem tudom :$
2012. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, hogy nagy. :D Mármint odabújok barátomhoz, akkor átkarol, az egy karja befedi a fél hátam, olyan biztonságos érzete van, meg kényelmes és érzem az ő saját illatát és csak úgy összességében jó. :D Nem tudom leírni jobban.
2012. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
tudom h férfias de fizikailag az pont az ellenkezője annak ami nekünk puha, lágy. és nem értem, ebben mi a jó. mert az ellenkezője az a nőies, oké.
2012. ápr. 9. 23:16
 6/13 A kérdező kommentje:

aha, szóval biztonságérzet, erre én is gondoltam.

csak amúgy a puha, lány ellentéte eleve negatív fogalmak, ezért indítottam a kérdést.

2012. ápr. 9. 23:18
 7/13 anonim ***** válasza:
és akkor mi a helyzet a sovány emosokkal? :D ott hol a biztonság érzet? ez nem volt jo válasz :D
2012. ápr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Az én barátom nem egy sovány emos... :D Egy girhes 50 kilós csávóhoz nyilván nem lenne jó hozzábújni...
2012. ápr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

háhá girhes D:D:D ez jo

te r1banc :D

2012. ápr. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
nekem elég annyi h hozzám bújik, ha már én nem bújok 21L
2012. ápr. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!