Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veled olyan, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veled olyan, hogy megismerkedtél valakivel, és szinte mindenben egyeztetek?

Figyelt kérdés
Nekem ez olyan furcsa, megismerkedtem egy sráccal, és olyan szinten egyezünk, hogy csak ámulok. Pedig nem nagyon szoktam senkivel.
2012. ápr. 9. 23:57
 1/5 anonim válasza:
Volt. Egyik volt barátnőmmel volt ez az eset, több, mint 2 évig tartott így a románc. Világnézetileg, érdeklődésben egyeztünk, sok jó pillanatot tölthettünk el együtt ezáltal. Szóval szerintem csak rajta ;)
2012. ápr. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt. Még akkor is, amikor valójában nem egyeztünk meg semmiben, de a felhevültségtől bebeszéltem magamnak, hogy mi mindenben passzolunk.

Ne aggódj, idővel azért kiütköznek majd az ellentétek. Persze nem mindegy, hogy mennyire. Ha sok a közös vonás (még évek múltán is), akkor az csak jót szülhet.

2012. ápr. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, az Életem Párjával én is így vagyok. Nem véletlenül tervezek vele egy egész Életet. :D

23N

2012. ápr. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Velem volt. csak én az egyik legjobb barátnömmel.
2012. ápr. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
volt, neten ismertem meg, és még külsőre is hasonlítottunk, belsőre meg tökéletesen megegyeztünk, 4 évig jártunk 21L
2012. ápr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!