Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye ne jöjjek össze vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye ne jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés

Még nem járunk, még nem történt semmi, de már most idegbeteg és féltékeny mindenkire, és mikor a legutóbb nem akartam vele összejönni, akkor elhordott mindennek mindenkinek... Sajnos még ennek ellenére is vonz, mert olyan érzékeny tud lenni...Még nem volt semmi köztünk, csak kavarási fázisban vagyunk..majdnem összejövőben...Nem tudom miért tetszik ez a bunkóskodása...

Ugye szerint.etek is jobbat érdemlek?

Mindig visszaesek...


2012. ápr. 10. 00:10
 1/7 anonim ***** válasza:
semmi gond. ha erre van szukseged ezt fogod kapni. edesanyam is ezt csinalja es utanna meg komolyan veszi a srac szitkozodasait, bunkosagait. :D sok "boldogsagot"
2012. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Az ész és a szív harca ez. Figyi! Szerintem, kívülálló szemével butaság lenne összejönnöd vele. Viszont a szív az szív. Szerintem ha értelmesen elmagyarázod neki, hogy mi az, ami téged bánt és esetlegesen tud-e rajta változtatni, abból még kisülhet valami jó. Ja és a kérésednél ne felejtsd el, hogy ezért cserébe ő is kérhet ilyet tőled (normális kereteken belül), csak hogy ne érezze, hogy meg akarod változtatni. Ez csak egy opció. Én ezt tenném. Sok sikert! 19/F
2012. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ajajj..Nekem is volt ám ilyen.

Mi is csak kavartunk,össze akart vele jönni,de nem jöttem össze vele és nem is bántam meg mert így egy sokkal jobb fiút találtam :)

2012. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A kérdésben a válasz: NE
2012. ápr. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Christian Death ***** válasza:
Jobbat erdemelsz. Jozan bolond baratod kesobb meg agresszivebb lesz.
2012. ápr. 10. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" elhordott mindennek mindenkinek", pedig még nem is jártok.

Erőszakos, agresszív egy pasi. Nagy ívben kerüld el, most még csak szóban bunkó, később esetleg meg is üt. Ilyenekkel nem szabad kezdeni. A minimum, hogy megadja a tiszteletet, de ő ettől nagyon messze van.

2012. ápr. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nee.... gondold el hogy mi lesz később... ha most belemész, nem fogsz ebből kijönni, vagy ha igen, akkor is nagyon nehezen!! most szállj ki belőle szerintem amíg lehet :/ és keress mást, aki normálisabb
2012. ápr. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!