Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szerintem szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerintem szerelmes vagyok! De ők észre sem vesznek!

Figyelt kérdés

Szóval 1.döntésképtelen vagyok 3 srácot illetően (2sportoló 1alap srác)

2.egy srác alapból reménytelen lenne mert van barátnője de szerintem több van köztünk mint haverság

3.a másik sportoló egy régi osztálytárs aki egyben 3.osztályban a pasim volt de sztem ő ezt már elfeleljtette és most 4év után visszajött és még helyesebb mint volt és sztem újra beleestem :-/

4. Az alap srác meg alapból tetszik de ami tök érdekes h ő az egyetlen aki nem a kinézete miatt tetszik ,de vele viszont nem tudnám elképzelni az első csókot míg a másik kettővel igen

SZÓVAL LÉGYSZI SEGÍTSETEK most téll szerelmes vagyok vagy csak én hiszem így? És hogyan tudnék választani a 3 srác közül? 14/l voltam :-) jaa és egyszerre álmodom mind a 3ról


2012. ápr. 10. 00:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
akkor csipd fel oket es egyszerre szeretkezz mindharommal! nem lehet olyan nehez...
2012. ápr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Simán csak egy 14éves kislány vagy:D Ez a válasz a kérdésedre. Segítek: nem vagy szerelmes.
2012. ápr. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de nem az a fajta vagyok egyszerre egy pasi nem 3
2012. ápr. 10. 00:17
 4/16 A kérdező kommentje:
Simán 14??? Egy 14 éves is lehet szerelmes nem ?
2012. ápr. 10. 00:19
 5/16 anonim ***** válasza:
Majd felnősz és ráébredsz nem a külső számít igazán egy srácban.
2012. ápr. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. De ez messze nem szerelem... A 14-et meg arra értettem, hogy ebben a korban még nincsenek mély érzelmek. Ez csak sima rajongás...
2012. ápr. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Tudom h nem a külső számít (az alap srácban innk az a rosszfiús személyisége fogott meg)

És sztem azért ez kicsit több min rajongás!

2012. ápr. 10. 00:28
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyszerre nem lehetsz 3 srácba szerelmes.

Inkább csak szeretnél, és találtál 3 pasit, akik tetszenek neked, de ez messze nem szerelem.

2012. ápr. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez messze nem szerelem...
2012. ápr. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Lehet igazatok van......:'(
2012. ápr. 10. 00:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!