Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ritka a kabát fétis?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ritka a kabát fétis?

Figyelt kérdés

Hetero fiú vagyok és nagyon izgatnak a női téli kabátok, dzsekik, bundák, stb... Már az érintésüktől felizgulok, ha meg valahogy rá tudok venni egy lányt, hogy öltöztessen be, na az nekem a mennyország :) De nagyon nehéz erre partnert találni...

Szerintetek ez nagyon beteg dolog?



2012. ápr. 10. 07:38
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
70%

Igen, sajnos ez tényleg beteg dolog. Praxisomban szerepelnek olyanok is, akik a villamoson zsilettpengével észrevétlenül nyílást vágtak a kabátokon, és beledugták a farkukat, és így élveztek. Persze, néha előfordult, hogy lebuktak, és nagyon csúnya verést kaptak.

Kellő önfegyelemmel elejét lehet venni ennek a dolognak, amíg el nem hatalmasodok rajtad, mert csak rossz vége lehet.

2012. ápr. 10. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
59%
első....na az tényleg beteg!!!
2012. ápr. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
68%
ravenni a lanyt hogy oltoztessen be teged? vagy hogy o oltozzon be. szerintem is problemas ha valaki nem meztelenkedesre, simogatasokra es szeretetre gerjed hanem egy kabatra...
2012. ápr. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Látom kicsit félreérthető voltam. Nem szeretem tönkretenni, összekoszolni a kabátot, beleélvezni sem szoktam, nem is akarok. A lényeg, hogy legyen akár rajtam, akár a lányon, vagy mindkettőnkön kabát és úgy bújjunk össze, vagy "büntessen" azzal, hogy beöltöztet akár egész napra, vagy még éjszakára is. A szerepjáték a lényeg, nem akarom utcára kivinni ezt, idegeneknek meg pláne nem akarok kárt okozni. (magamnak se :))
2012. ápr. 10. 08:33
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, mégis beindulok a kabátoktól :D egyszer egy pasi rám írt, közölte velem hogy oda van a harisnyákért, és elkezdte sorolni hogy fekete harisnya, nejlon harisnya stb. (mint gombóc artúr a csokikat :DDD ) és találkozni akart velem, de csak úgy ha 30fokban fekete harisnyába, és magassarkúban megyek.. én mondtam h dehát megfájdul a lábam, erre beígért nekem egy lábmasszázst :D röhögtem magamban egy nagyot...:D de a lényeg, hogy szerintem nem beteg dolog, neked ezt tetszik:)
2012. ápr. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ez van pulcsi,bunda,kötött kesztyű,sál.csak ezért szeretem a telet,mert ilyenkor a lányok az utcán is ilyen számomra izgató ruhákban vannak.Én arra gerjedek,ha a lányon van ilyen szexi öltözet,és így bújhatok vele ágyba.Elítélhettek,nekem ez izgató és nem a harisnyák,meg fehérneműk.Szerintem a kettő között nagy különbség nincs,(márminthogy miért egészséges az,ha valaki inkább arra izgul)csak az egyik szélesebb körben elfogadott,a másik pedig betegesnek titulált.exemmel vettünk olyan cuccokat,amiket csak az ágyban használtunk,így aztán nem volt belőle probléma,ha valamelyiken nyomok is maradtak.

volt amiből kettőt vettünk-egyiket utcai,másikat otthoni használatra.Ha van olyan lány akinek ez tetszik,szívesen kipróbálná,stb akkor nekem is írhat nyugodtan.Ja és nem ezért lett vége köztünk.

2012. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
A barátnőm pl imádja a náci egyenruhákat... :D
2012. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Bundák bundabugyik ja,az utóbbi már nem ide tartozik,imádom őket...

http://www.youtube.com/watch?v=ivzL15f8d2Y&feature=player_em..

2012. máj. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

Nekem a moncler dzsekik jönnek be, még az érintésüket is imádom:

[link]

2012. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

A Moncler is nagyon bejön nekem is :)

Most már tényleg csak egy kedves hölgyet kellene találnom, aki nem néz teljesen idiótának és szívesen beöltöztetne... Mint ahogy a linken lévő hölgy is van, rám adna egy pulcsit, arra a kabát, gondosan végig összehúzza, patentok össze, megigazgatja jól, nehogy fázzak ebben a 30 fokos kánikulában... :)

2012. máj. 25. 07:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!