Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Lányok mit gondoltok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Lányok mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Arra lennék kiváncsi, hogy mit gondoltok a szakítás utáni barátkozásról? (KOMOLY KAPCSOLAT UTÁN)

Kinek milyen tapasztalatai vannak?


2012. ápr. 10. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolatból sosem lehet barátság... Nem tudtok elszakadni egymástól, nem fogtok túllépni rajta sosem. Én biztos nem barátkoznék ezek után, mivel az ember nem is tud barátként tekinteni a másikra.


28/n

2012. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
ez te tudod... van olyan aki 3 évig se tud barátkozni 1 szakitás után valaki meg 30 perc mulva barátkozik ha nem gondolsz rá akkor semmi baj nincsen csak ne legyen belőle megint szakitás
2012. ápr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

16:13

arra a személyre gondoltam akivel éppen szakítottál, hogy utánna azzal barátkozzál???

2012. ápr. 10. 16:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha a volt partnerrel való barátkozásra gondolsz, akkor nem jó ötlet. Mondjuk alkat függő, de a nagy többség csak kárát látná.
2012. ápr. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nálam működik az exemmel.csak szakítás után fél évig nem tartottuk a kapcsolatot,utána meg már igen.egyéntől függ.
2012. ápr. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ASOT ***** válasza:

van akiknél sikerült van akiknél nem!


De egy biztos, hogy nincs olyan párja az embernek aki annak örülne h az exével barátkozik a párja!

(Még ha azt is mondja h persze szívem)


Ha egyikőtöknek sincs párja, akkor az a barátság csak ideiglenes, ha ki lesztek éhezve akkor ugy is összejöttök.


Ahhoz h a párod mellett legyél vele jó barát ahhoz nagyon kell szeretned a jelenlegi párodat...de sajnos emlékek elő fognak térni időnként ami vagy jó lesz vagy nem! De tény h túl jó hatással nem lesz az éppen meglévő kapcsolatodra...


szerintem...

2012. ápr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én alapból nem hiszek a fiú-lány barátságban, az egyikük mindig többet érez. Az exszel való barátkozás meg felesleges időpocsékolás, felnőtt fejjel, már nincs idő felszínes kapcsolatokra. Nem azt mondom, hogy rosszba kell lenni vele, de nekem egy szia bőven elegendő az exemtől. :D

Mellesleg a jövendőbeli párod, se fogja majd díjazni, hogy neki sírod el a bánatod, vagy épp a nyakában kötsz ki örömödben...

26N

2012. ápr. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!