Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a nomrális fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a nomrális fiúk akik nem olyan bunkók mint a többség (tisztelet a kivételnek), vannak még ilyenek és ha igen hol?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 10. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ha még nem találkoztál ilyennel, akkor sanszos hogy rossz helyen keresgélsz.
2012. ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak, de olyan ritkák, mint a fehér holló. Én ugyan nem keresek társat, tökéletesen elvagyok, majd a sors elém hozza, ha akarja, de a barátaim nagyon aktívak. Látom, hogy mit össze nem szerencsétlenkednek elsőre kiemelkedően rendes srácokkal, akik aztán úgy viselkednek, ahogyan mindenki más.

Azért meg lehet találni azokat is, akik tényleg normálisak, de ennek receptje nincs. Sok sikert!

2012. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem kellettek senkinek, tehát csoportos öngyilkosságot szerveztek, és meghaltak. Ez van.
2012. ápr. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vannak, csak ti lányok nem veszitek észre őket, mert ők nem a divatmajom meg a nagydumás, izomagy kategória.
2012. ápr. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Vannak! Hát nekem eddig volt pár ilyen-olyan kapcsolatom, de már megkomolyodtam és egy normális kapcsolatot szeretnék már, ami ideáig nem igen jött össze, dehát sosem szabad feladni.


19F

2012. ápr. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Jézus és a csúcsszuper barátok ezt megakadályozzák!
2012. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Jézus és a csúcsszuper barátok is normális fiúk voltak, ők is megölték magukat.
2012. ápr. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igaza van az egyik válaszolónak lehet hogy nem veszed észre pedig ott áll melleted vagy csak a külső alapján itéled meg mert sokan ilyenek tisztelet a kivételnek meg attól is függ hogy mit gondolsz nem olyan bunkók alatt???
2012. ápr. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Had idézzek egy lánytól, aki itt a fórumon írta ezeket a sorokat: "En azt vettem észre, hogy nekünk nöknek valamimiatt azok a férfiak jönnek be, akik nem jók hozzánk. valami miatt vonzódunk hozzájuk, talán mert az a butaság van a fejünkben (mégha nem is mondjuk ki, és magunknak se valljuk be), hogy majd a mi kedvünkért megváltozik. Ez egy hülyeség, nem fog megváltozni a kedvünkért. Fantáziálunk, felruházzuk mindenféle tulajdonságokkal, beleszertünk egy álomképbe, aki valójában nem is ö. Aztán a végén mikor nem változik (mert általában nem változik, és nekünk már túl sok fájdalmat okozott, akkor meg öt okoljuk, hogy milyen szemét, érzéketlen fatuskó, holott tulajdonképpen minidg is olyan volt, csak ezt eddig nem láttuk a rózsaszín ködtöl. Szóval általában minden lánynak elöfordul egy ilyen az életében, és ezután jön el az idö, amikor (jobbesetben) megtanulja értékelni, ha valaki szereti igazából, önmagáért, olyannak, amilyen.

Kérdésedre válaszolva, én nemrég szívtam meg egy ilyen fatuskóval, rájöttem, hogy az én hibám, amiért nem láttam a fától az erdöt, és most nagyon vágyom egy férfira, aki tökmindegy hogy néz ki, csak legyen benne valami ami megfog, és olyannak szeressen, amilyen vagyok. szóval nekem a külsö eddig se számított, és ezután sem fog."

2012. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ezt a kerdest forditva is fel lehet tenni
2012. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!