Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy soha nem találom meg a párom?

Figyelt kérdés

Most épp úgy érzem soha nem lesz párom, mert bár nem vagyok csúnya (átlagos vagyok, többen mondjuk szépnek mondanak amit én nem értek) mégis egyedül vagyok.

22 éves vagyok, lány. Unom már, hogy nincs mellettem senki akivel meg tudnám osztani az örömömet és bánatomat. Borzalmas érzés. Tartok tőle, hogy így lesz még nagyon sokáig:(



2012. ápr. 10. 17:42
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha így gondolkozol, nem is lesz. tegyél érte, hogy legyen... ne bent legyél ilyen szép napon, sokat mosolyogj, légy kedves, és térj el a környezettől, azaz tegyél meg mindent, hogy felfigyeljenek rád.
2012. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha továbbra is csak a legjóképűbb pasikat veszed észre, akkor igen, lehet h soha nem találod meg a párodat.
2012. ápr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is pontosan így érzek, csak fiú vagyok. :(


22/F

2012. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban... (23/f)
2012. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 ASOT ***** válasza:
91%

relatív h mi a csúnya és mi a szép! Mindenkinek más!


lehet h túl szűk körben ismerkedsz! És nem biztos h neked a netes ismerkedés a célravezető, mert akkro soha nem fogsz kitőrni a gubbasztásból, és kimenni nyílt terepre ismerkedni.


Lehet jelzéseket tenned pasik iránt, h mennyire kelted fel a figyelmüket...


Lehet h túl mogorva vagy vagy búval-b@szott és ezt látják rajtad és azt gondolják h "húú ez jól néz ki de agyilag nem stimmel valami"


hát és ugye mindenki arra vágyik amire te, és persze a hiedelemmel ellentétben lány létedre te is próbálkozhatsz kezdeményezhetsz!

2012. ápr. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van. 34 ffi vagyok, nem akarok gyereket. A fiatalok éretlenek, a korosztályom meg vagy megszálott babaprojektes, vagy elvált 1-3 gyerekkel. Na most akkor hol keressem a társam?
2012. ápr. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Tipikus...siránkozó nő, hogy jaj, nem találja a párját, de mikor egy normális ember közeledik felé, élből elutasítja. (Az első randi sincs meg)

Mert a pasi nem szőke herceg fehér lovon, nem 180 cm magas, nem autóval pózol a társkereső oldalakon.


Értelmileg nullák, a mai nők ami részben a média hatásának "köszönhető"

2012. máj. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Fiúként engem se vesznek észre a nők. Hiába igyekszem kedves, előzékeny, türelmes, segítőkész lenni és áldozatot hozni. Miközben érzelmileg és más módon is kihasználnak, a szavakkal, gesztusaikkal hitegettek. Hamis ölelés, hamis puszi, hamis szavak
2020. jan. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ja és már túl vagyok a harmincon és sose jött össze egy nő sem, de a hibás mindig én vgyok mert férfi vgyok, egy disznó. Kocsi nélkül, 172 cm-el
2020. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igaz régi kérdés de talán még láthatja valaki.

Én 18 vagyok igaz nem idős,de én azt gondolom ha valaki ilyenkorban nem kezd el ismerkedni,vagy nem találja az nem is fogja. 30 évtől felfele már egyre nehezebb lesz,emberek nagyrésze akkor már elvált ott meg mindegyikben lesz hiba. Én már megszoktam az egyedüllétet, egy idő után az ember elfogadja. Ilyenkor mindig arra gondolok lehet nem is lenne olyan jó ha lenne kapcsolatom. Tartanék a hűtlenségtől így legalább nem kell rettegnem az ilyen dolgoktól. Nekem az élet elvette azt az ember aki a fél életemet végig kísérte,pár éve,de még mindig nagyon rossz,egy elhunyt családtagot pedig senki nem fog tudni pótolni,elfogadtam de fáj még mindig a hiánya,hogy nincs itt,nem tudok újra beszélni vele. Nekem ő volt a társam igen nagymamám.Emlékét örökké nem felejtem.

2023. ápr. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!