Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők/lányok: bepróbálkoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok: bepróbálkoztok egy nektek tetsző pasinál, ha nem értitek, miért nem kezdeményez, pedig láthatólag vonzódik hozzátok?

Figyelt kérdés
A bátyám nem az a csajozós típus. Az a durva, hogy szerintem nagyon jól néz ki, helyes, férfias arca van, karbantartott, szálkás teste (mert sportol), okos, szorgalmas, van egy tök jó állása (egyetem mellett, ahol az évfolyam 5 legjobbjában benne van), és (ahogy én látom), mindent elér az életben, mert kitartó és nem lusta küzdeni (ezt mindig irigyeltem tőle). Tehát teljesen okés, normális, szerintem átlagnál jobb pasi (külsőleg, belsőleg egyaránt). Viszont eltér kicsit az átlagtól, mert nem szokott csajozni, tartós kapcsolata nem is igen volt még, kb távol tartja magát a nőktől. Nem meleg, ebben szinte biztos vagyok, mert néha kérdezgetem a nőkről, és olyankor mesél és leveszem a reakcióiból, hogy igenis tetszenek neki a lányok, egy-egy jobb pillanatában mesél is nekem lányokról, akik tetszenek neki, meg sikerélményekről. Tehát a másságot, mint opciót ki is zárhatjuk. Amúgy figyelem a lányokat, amikor a bátyámmal vagyok és látom, h megnézik, érdeklődve, olyan "hmm, bejössz"-pillantással. Tehát higgyétek el, igazán nem a külsejében a hiba. A jellemében sincs, mert bár vannak hibái, de nem rosszabb, mint egy normális pasi. Én 3 lehetőséget látok, miért nem kezdeményez lányoknál: 1. egy régi csalódása miatt (ez valószínű, mivel tudom, h egyszer nagyon szerelmes volt még gimiben egy lányba), 2. mivel tapasztalatlan, ezért a csajozásban félénk, mert nem tudja, hogyan fogjon hozzá, 3. vannak fontosabb dolgok az életében, nem létfontosságú neki egy nő (a karrierje tényleg nagyon fontos neki, mindent megtesz érte). Tehát sok okot látok rá. Na most. Mi van, ha megtetszik neki egy lány? Kezdeményezne, de nem mer... ti lányok, bepróbálkoznátok nála, ha látnátok, hogy tetszetek neki? Csak valamiért nem hív el, nem érezteti veletek, hogy többet érez... a lányokkal egyébként nagyon jól kijön, szeretik őt, mindig sok lánybarátja volt, de szerintem mivel ugyanúgy bán velük, mindenkivel kedves, rendes, segítőkész, mosolygós, ezért nem tudják eldönteni, milyen az, ha valakire másként néz... tehát értitek... Én is lány vagyok, de elsősorban mások véleménye érdekel, mert én pl nem tudom, h mit tennék, ha ilyen eset állna fenn... nem is voltam még hasonló helyzetben, tehát el sem tudom képzelni. Segítetek? És elmondjátok, h mit tennétek? Előre köszi. :))

2012. ápr. 12. 12:26
 1/4 A kérdező kommentje:
ja igen, 4. okként kiegészíteném azzal, h genetika. :) mert apukám se volt az a nagy csajozós, ha anyu nem kezdeményez, mi se lennénk... tehát ez is okként szerepelhet. :)
2012. ápr. 12. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bepróbálkoznék, ha látnék néhány jelet rá,h tetszem neki
2012. ápr. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ennyire jó pasi, és nem kezdeményez nálam, én azt elutasításnak fognám föl. Végtére is jó pasi, nincs oka "félnie" a visszautasítástól, tehát marad az, hogy félreértelmezem a jeleket.

De ez már egy huszonéves srác lehet, ha egyetem és meló, és még mindig ennyire tapasztalatlan nőknél... hát nem tudom. Lehet, hogy látens meleg, vagy csak jól titkolja, mert mást várnak el tőle, és most nem azért mondom, hogy cukkoljam, hanem mert a legjobb barátom meleg, és rengeteg ilyen srácról mesélt, akik kva jó palik, és össze-vissza nyűglődnek, hogy leplezzék tovább azt, hogy melegek, hisz bejönnek a lányoknak, és mégse csajoznak, és ez fura a környezetnek. Vagy mondjuk a család elítéli, vagy meg akar felelni a társadalmi elvárásoknak, csak közben belül szenved, mert hetero "akar lenni", de logikusan nem megy neki.


Persze ez nem biztos, csak egy lehetséges opció. Az is lehet aztán, hogy egész egyszerűen nem izgatja ez az egész csajozás, és esetleg majd később jön rá. Vagy később se. Vannak emberek, akiknek a csajozás-pasizás, igazából tényleg egyáltalán nem fontos.


21L

2012. ápr. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Látens meleg... mondom, sok ideig gondoltam én is erre és eleget beszélek vele ilyenekről, leveszem a reakcióit, meg nagyon jól ismerem ahhoz, hogy tudjam, hogy nem az. :)


"Az is lehet aztán, hogy egész egyszerűen nem izgatja ez az egész csajozás, és esetleg majd később jön rá."

Valahogy így látom én is. Remélem, egyszer majd elég fontos lesz neki a szerelem is. Köszönöm a válaszodat. :)

2012. máj. 1. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!