Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek baj, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha egy lány kezdeményez? Félénkebb fiúk válaszát és ilyen helyzetbe került lányok válaszát várom elsősorban, köszy

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel nagyon sokat beszélek, elvagyok vele, nagyon sokszor bámul, rám mosolyog , vagyis viszonylag tök közeli kapcsolatban vagyunk, viszont határozott lépést még nem tett, de ebben benne lehet az is, hogy az előző csaj akinél próbálkozott, elég keményen lepattintotta. Mit tegyek? Várjak még? Ha én lépek, nem veszi nyomulásnak? Van módszer, hogy elérjem, hogy ő kezdeményezzen?

2012. ápr. 12. 15:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj! Egyenjogúság van, nyugodtan kezdeményezhettek ti is. Főleg ha a srác tényleg nem mer, mert így ha te se kezdeményezel, biztosan nem lesz belőle semmi.
2012. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) és igazad van
2012. ápr. 12. 16:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Mér lenne baj?Egyáltalán nem baj,de ha A lány kezdeményez egy fontos információt el kell mondanom.A lány ne legyen túlságosan rámenős,ne ijessze meg a félénk fiút,mert akkor a fiú védekezésül "bezárkózhat".A lassú víz partot mos elve a jó,sok türelem kell hozzá!
2012. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam néha kezdeményezni de jobban szeretem a kezdeményező csajokat, szeretem látni hogy ők is megmozgatják a kisujjukat a fiúért.Egyszer kezdeményezett egy lány nálam de nagyon siettem, a lehető legrosszabbkor találkoztunk, sajnos elszalasztottam de nagyon is értékeltem a csajt azért, hogy ilyen bátor volt.
2012. ápr. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azért jó lenne happy end sztorikat is látni xD
2012. ápr. 12. 16:58
 6/7 anonim ***** válasza:

Én nagyon örülnék, ha egy lány kezdeményezne nálam attól függetlenül hogy bejön-e vagy sem jól esne.


Sajnos engem is pattintottak már le elég keményen, azóta nem is próbálkoztam őszintén szólva élőben ismerkedni.


Te nyugodtan kezdeményezz, sok sikert! ;)

2012. ápr. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

mi van ha nyomulásnak veszi? az jó nem?

f18

2012. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!