Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mély hangom van és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mély hangom van és félek emiatt elijesztem a lányookat. Tényleg taszító a mély férfias hang, lányok?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 12. 19:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
a mély hang pont hogy tetszik a lányoknak. legalábbis nekem! 22l
2012. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik. :/
2012. ápr. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem fogod elijeszteni. :)

Nem taszító.

2012. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg olyan, mint a vízipóké, pedig elmúltam 20. (Valami felsőtenor, inkább női alt. Áááá....) :PPP

Szerintem rád inkább döglenek, mint rám.

2012. ápr. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ville Valo-ról hallottál már? :)

[link]

A hangja:

http://www.youtube.com/watch?v=cgeZdmXMNmk

De ő csak egy példa, egyáltalán nem taszító szerintem a mély hang.

2012. ápr. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 $ € Ž ***** válasza:

Simán vannak, akik szerint visszataszító, látod már van is egy ilyen válasz. Ahogy olyat is olvastam már, hogy undorítónak tartja az ádámcsutkát.


Végül is mindkettő másodlagos nemi jelleg, de hát az a Bieberek és SP-k korában mit számít már?

2012. ápr. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem elég mély hangom van, többször visszakaptam hogy ilyen mélyet még nem is hallottak. olyan még nem volt hogy valakinek nem tetszett volna:).
2012. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Számomra nem.


21/L

2012. ápr. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én a dörmögőst szeretem:)

Taszító,nem taszító,a velem egyidős lányoknak minden taszító,ami egy átlag férfit jellemez......nekem meg a modellalkatú,izmos,simaképű,magashangú a taszító.

2012. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!