Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Barátnőmnek 3 hónapja mindig késik a menstruációja. Most is már 5 napja késik... Ma reggel megcsinált egy Lily terhességi tesztet, ami negatív lett.

Egyébként december végén volt egy abortusza ( előző barátja miatt) köze lehet a dologhoz?


2012. ápr. 12. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az abortusz után még nem állt be normálisan a vérzése.

A terhesség azért elég nagy hormonváltozás.


"Egyébként december végén volt egy abortusza ( előző barátja miatt)"

Ilyen nincs. Hacsak meg nem erőszakolta a srác. Ha egy lány teherbe esik, az legalább annyira az ő hibája, mint a pasié.

Gondolom a "majd kihúzom időben" szöveget nyomta neki a srác, csak mégse sikerült időben kihúzni. De ebben az esetben legalább annyira a csaj hibája is, hogy engedte védekezés nélkül.

2012. ápr. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Remélem a teszt nem fals negatív
2012. ápr. 12. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Hát védekeztetek vagy nem? Ha igen, mivel?
2012. ápr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem aggódnék ennyire, ha védekeztünk volna. Megszakításos védekezésünk volt...
2012. ápr. 12. 20:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor különösen tudok gratulálni neked is meg, a nagy eszű barátnődnek.

Szabad megkérdeznem, hogy az első abortusza az mégis milyen védekezés mellett sikerült?

Aggódjál is, ha nem volt annyi eszetek, hogy egy abortusz után normálisan védekezzetek. Komolyan soha nem fogom megérteni az ennyire agyatlan embereket. Azt hiszed, hogy 3 hónap múlva nem eshet teherbe?

És a kisasszony mit hitt, Annyira tetszett neki a kaparás, hogy szeretne repetát?


Reménykedjél, hogy nem fals negatív. Annyi szerencséd van, hogy 5 nap késés után vszínűleg már kimutatná. De bizony nem 100%. Pár nap után ismételje meg, máskor meg HÚZZÁL KOTONT, VAGY SZEDJEN TABLETTÁT!!!!!

2012. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az első abortusza semmilyen védekezés mellett történt, a srác direkt ment belé... Ehhez semmi közöm nem volt...

De tudom abortusz után is teherbe lehet esni, egyszer se mentem el benne. Jó igen előváladék, abba is lehet sperma...

Persze leszólni az embert a legkönnyebb, hogy milyen ostoba stb... De köszönöm a választ. Veszek egy újabb tesztet és meglátjuk

2012. ápr. 12. 20:49
 7/11 anonim ***** válasza:

"Persze leszólni az embert a legkönnyebb, hogy milyen ostoba stb... "

Azért te is beláthatod, hogy mekkora gyökér voltál.

Most hiába izélsz, hogy én meg paraszt vagyok.

Nekem legalább van eszem védekezni.

De a csajt még nálad is sokkal nagyobb baromnak tartom. Legalább neki lehetne annyi esze, hogy egy kaparás után ne hancúrozzon koton nélkül.

Őszintén remélem, hogy megússzátok.

De száradjon le a farkad, ha máskor nem vagy képes kotont húzni rá.

2012. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem gondoltam, hogy paraszt lennél. Csak a válaszadásnak van finomabb módja is.

Na sebaj!

2012. ápr. 12. 20:56
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom. Tudok kedvesebb is lenni, sőt szoktam is.

De vannak olyan dolgok, amik kicseszik a biztosítékot.

És ez olyan volt. Azért az, hogy egy abortusz után 3 hónappal vki nem védekezik, tényleg mindennek a teteje. Ezt talán beláthatod.

Ilyen kérdésre ennél finomabban nem lehet válaszolni.

2012. ápr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De lehet válaszolni... Na de értem a lényeget!

Egyébként nincs semmilyen terhességi panasza, ami ilyenkor a legkorábban jelentkezni szokott.

2012. ápr. 12. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!