Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy idősebb fiúba, akivel inkább csak barátkozni akarok (a többiről lent olvashattok) 14/L?

Figyelt kérdés
A srác 17 éves,(én 14 leszek) majdnem 1 éve ismerem. Az egész úgy kezdődött, h új suliba menttem,és a táborban ,gólya' voltam, ő pedig ,ifi' ami annyit jelent, hogy a beosztott osztály fiú, v lány tagjaihoz szokott menni. Reggel kelt, este meg beszélget velünk. Ezt eddig rendben is volt. Majd elkezdődött a suli, bejelölt engem, meg pár osztálytársamat (nem mindenkit azok közül, akiket ismert) facen, és az első héten, amikor láttam, állandóan köszönt (elösszőr furcsának is találtam, majd hozzászoktam, és visszaköszöntem) de elösszőr én írtam rá, aztán elkezdtünk írni, vmikor ő írt, vmikor én, de suliban nem volt idő beszélni, és chaten meg magánügyekről, és a programjairól is beszélt. Ez a szokásunká vált, és én beleestem. De ő egy kedves, vicces, helyes fiú, akinél nincs esélyem. Nemis értem, h mit akar tőlem (nem mondom, h csúnya vagyok, sem h szép, de csak 13 vagyok, nem 16) nemis akarok vele járni, csak barátkozni, többet beszélni mint eddig, és kiszeretni belőle! mellesleg megkérdeztem a többi lányt (7., 8. oszt), csak nekem köszön. (egyik nap a barátnőm jót is szórakozott azon, h mikor beszélgettünk, ő kijött a suliból, köszönt nekünk,majd továbbment, én elvörösödtem, és mint vadalma, úgy mosolyogtam utána is) arról szó sem lehet, h megmondjam neki (bár lehet h már tudja) de talán nyáron elfelejtem, v járok majd vkivel..... Szerintetek???
2012. ápr. 12. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Elolvastam, elvettél 2 percet az életemből!
2012. ápr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 VV Viki ***** válasza:
83%
Figyu szerintem a kor nem számít...nekem van egy ismerösöm aki 4 évvel idősebb a barátnőjénél ez szerintem normális....nem tudhatod hogy vágyik e egy olyan kics csitrire mint te...mert a fijataloké a világ..legetséges hogy valami olyat lát benned amitől különleges vagy és kitűnsz a tömegből :)
2012. ápr. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, h hülyeség!! De akkor ha nem érdekel ne olvasd el!! És az a baj, h sztem neki nem tetszek (esetleg bír) de nem is akarok nála semmit sem elérni! csak elfelejteni, úgy hogy a barátságunk megmarad. (Tehát nem levegőnek nézem)
2012. ápr. 12. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!