Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felesleges reménykednem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felesleges reménykednem?

Figyelt kérdés

Sziasztok féléve találkoztam egy sráccal, de nem nagyon akartam pasizni, és élkőben elkérte a nevem hát megadtam bejelölt, és hát beszélgettünk jóban voltunk de nagyon nyomult, és mér zavart de már annyira, hogy tiltottam, és mér "idegesen" beszéltem vele, és megmondtamh nem akarok semmit.. viszont nagyon kedves , figyelmes volt, és mostanábansok minden történt velem, és átgondoltam és nagyon megbántam amit tettem!! lehet, hogy tetszik nemtom, most folyton erre gondolok, hogy miért nem adtam esélyt.. még barátomse volt.. és írtam neki, hogy nagyon sajnálom,hogy ilyen voltam, és többször bocsánatot kértem, és hogy nem e békülünk ki, ő meg elég bunkó stílusban visszaválaszolt, (mintha még meglenne irtóra bántva), és kicsit lehordott, hogy bunkó voltam, nem akar beszélni, szia, én meg mondtam, hogy oké, de legalább bocsánatot kértem.. kisvártatva kaptam egy levelet, ahol bocsánatot kért, hogy így reagált, majd ah egyszerr úgy adódik beszélhetünk, és hogy majd még beszélünk csak rossz napja volt (és :) is írt)..

ez mindössze kb 5 napja volt, de előtte írtam h ő irjon majd rám, mert úgy érzem ha én írok azzal magamra erőltetném őt, de nem leszek elutasító vele szemben) és ez 5 napja volt, már 5 napja nem kapok választ... szerintetek azért mondta hogy ne bántson meg, vagy szerintetek adjak neki gondolkodási időt? meddig várjak? 2 hetet? vagy többet? mit tegyek?

köszi

16,5 L


2012. ápr. 12. 21:19
 1/5 A kérdező kommentje:
bocsi gyorsan írtam ezért van ennyi hiba! :/
2012. ápr. 12. 21:22
 2/5 A kérdező kommentje:
és szerintetek fog nekem írni, ha ezt válaszolta utólag? nagyon reménykedem, de nemtom szerintetek ehhez neki mennyi idő kell? v csak azért mondta h így rendezzük le, és h meg ne bántson?
2012. ápr. 12. 21:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit ne tegyél! A tahó megbántó viselkedést nem lehet bocsánatkéréssel orvosolni!
2012. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem még írhat.én várnék pár napot
2012. ápr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hatás szüneeet:) Csak azt a látszatot karja kelteni ,hogy van más dolga is, nem elérhető számodra azonnal, nem ugrik egyből...és ezzel hatalmas vonzalmat generál:D Csak még te sem tudod:)
2012. ápr. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!