Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Letöröljem magam társkeresőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letöröljem magam társkeresőről vagy ne?

Figyelt kérdés

már olyan elegem van hogy ott mindig rossz pasikat fogok ki. viszont ha letörölöm magam akkor nem tudok majd senkivel ismerkedni. eljárok minden felé, bulizok stb.. de egyszer nem jött oda senki hozzám, csak neten keresztül.

pedig egyáltalán nem vagyok csúnya mert ott viszont rengetegen írnak.


2012. ápr. 13. 17:31
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megijednek tőled. Velem is előfordult már, egyszerűen féltek tőlem, pedig isten látja lelkem, nem vagyok egy bunkó típus és beképzelt sem :)

Az is előfordulhat, hogy nem veszed észre, hogy érdeklődnek irántad.

Hagyd ezeket a társkeresőket a francba.

2012. ápr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
Ki tudja, Te döntésed. Mérnöknek tanulok, ezért azt mondom, nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb fog olyan írni, aki tetszik neked.
2012. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
B*zz, én is tulajdonképp mérnöki diplomával fogok rendelkezni egyszer, de azért ehhez a mondathoz a mérnöki tudásra igazán nincs szükség :DDDD
2012. ápr. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha ilyeneket mondok, azt mondják, hogy nagyon mérnöki szemmel nézem a világot :S :D
2012. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
köszi..vagy lehet azért is mert én kapcsolatot akarok nem pedig csak szexet.
2012. ápr. 13. 17:48
 6/40 anonim ***** válasza:

:DDDD

Már általános iskolásként is mondtam ilyeneket :DDD

Persze ha mátrixokban gondolkozol, akkor azt mondom van valami a társaságod mondataiban, de emiatt kissé badarság :DDD

2012. ápr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Na, én mostanában töröltem magam a Badoo-ról. Én sajnos csupa unatkozó szájhős nethuszárral akadtam össze. Egy pasival sikerült randiznom, de olyan bunkó volt, hogy két tali után lapátra tettem! Szóval nekem csak rossz tapasztalatom van, az ilyen társkeresőkön fent levő pasik 99%-a csak dugni akar, vagy még azt sem!
2012. ápr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
0%
Talán ha nemcsak a képét néznétek annak, aki ír, hanem az írására koncentrálnátok, kiszűrhetnétek az ilyeneket. De hát nőknek ezt hiába mondja az ember, ti már csak ilyen felszínesek lesztek mindig.
2012. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
18:31 Te meg egy ronda és elkeseredett nőgyűlölő maradsz mindig is. Nem itt kéen bosszút állni, csak mert nem kellesz senkinek.
2012. ápr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Na végre valaki beszólt neki :)
2012. ápr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!