Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok ti tudnátok így esélyt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok ti tudnátok így esélyt adni, és így szeretni egy lányt?

Figyelt kérdés

A lányt egyszer láttad élőbe, ott ismerkedtél meg vele, utána az interneten beszélgettek, neked nagyon tetszik úgy érzed hogy megszeretted azt a lányt, hónapokat vársz rá, de ő megmondja h nem akar semmit, te kicsit erőlteted ő letilt, majd felold és rossz hangulatban váltok el, majd 8 hónappal később az eset után a lány ír nektek, hogy megbánta hogy ezt csinálta, és bocsánatot kér többször és kér egy új esélyt. Ti adnátok? Tudnátok újra "szeretni"?

kort is írjatok!


2012. ápr. 13. 17:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én nem adnék új esélyt. Nem hiszek ezekben a felmelegített dolgokban. 35F
2012. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ASOT ***** válasza:

8 hónap??

Nem!

2012. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha még mindig szeretném, akkor talán. Egyéb esetben nem, de még így is elgondolkoznék rajta, hogy mégis minek a hatására történt ez a váltás.
2012. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha még szeretem akkor igen
2012. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
ADJ neki esélyt :DD
2012. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

mindenki másnak azt tanácsolom-tam, hogy ne adjon még egyszer esélyt, soha! de ismerem magam... sajnos vagyok olyan hülye, ragaszkodó vagyok.

20+

2012. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Talán... Ha addig nem találtam valakit. Ha másra nem szexre jó lesz.
2012. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
19f
2012. ápr. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

nem félre értitek, én vagyok a lány

köszi a válaszokat

2012. ápr. 13. 17:55
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyan ebbe a cipőbe vagyok kedves kérdező, csak éppen jelen esetbe fiú. Velem is hasonlóan viselkedett egy lány, bár mi ennél jóval közelebb kerültünk egymáshoz mint a te esetedben. A lány valamiért már kiszeretett belőlem, de 1 hónap után újra felvette velem a kapcsolatot, mondván megbánta a dolgot. Mivel szerettem őt még ,ezért bele mentem, és azóta ragaszkodóbb mint valaha :) Szóval a válaszom IGEN .

23F

2012. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!