Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam a barátnőmnek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam a barátnőmnek, hogy brutálisan ronda lett a haja?

Figyelt kérdés
Szőkéről sötétbarnára festette be és fúúúj :@
2012. ápr. 13. 17:52
 1/10 anonim válasza:
Ha szereted őt akkor ilyen formába ne! Inkább mondd, hogy az előző frizurája jobban állt neki.
2012. ápr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
finomabban megmondhatod sztem
2012. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Sokkoló lett, nem tudom elhinni, hogy ez neki tetszik
2012. ápr. 13. 17:59
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mondd el, de keményen, hiszen ha idióta, akkor megérdemli.

17/f

2012. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"Csak az igazi barát figyelmeztet rá, hogy maszatos az arcod." Szóval mondd el neki, de ne bántó hangnemben.
2012. ápr. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Annyit mondhatsz neki, hogy szerinted a szőke jobb volt. De ez az ő döntése, ha neki így tetszik akkor sötétbarna marad :D Attól, hogy más színű a haja, még csak tetszik neked, nem? Mert ha nem akkor meg mindegy... Nem a hajszínéért szeretjük a párunkat és azért ez a "brutálisan ronda" elég durva, pláne ha a barátnődről beszélsz.
2012. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
sztem igen 21L
2012. ápr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem jól esik, ha a párom őszinte, még akkor, ha nem esik jól amit mond. Tehát ha rondára sikerülne az új hajam, akkor sem azt várnám, hogy ajnározza, ha nem tetszik neki. De nem is ilyen szerencsére: mindig megmondja az őszintét.
2012. ápr. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Akkor elmondom neki őszintén, gondoltam megjátszom valahogy, hogy milyen jó lett, de nem vagyok ennyire jó színész...
2012. ápr. 13. 18:33
 10/10 anonim ***** válasza:
mond neki hogy úgy néz ki mint amit tegnap sza-rtál :D
2012. ápr. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!