Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! A lány barátaid közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! A lány barátaid közül megosztod valamelyikkel azt hogy épp melyik lány jön be neked, melyikkel szeretnél összejönni?

Figyelt kérdés

Egyik lány barátom megtudta hogy van egy lány akibe totál belezúgtam. Kérdezte hogy ki az de nem mondtam semmit rá, úgyse tudna segíteni.


Kb 1 hónap telt el és tegnap meséltem neki erről a lányról, hátha tud tanácsot adni hogy mit csináljak mert nehéz eset a csaj viszont nekem csak ő kell. Úgy gondoltam hogy a lány barátom csak tudja mi kell egy nőnek mivel ő is nő.

Ma reggel már tudta (nem tudom honnan) hogy ki az a bizonyos lány aki tetszik. Attól nem félek hogy továbbadja. Nem titok de nem akarom hogy mástól tudja meg a lány(aki tetszik).


Gáz hogy pont egy lány barátomnak mondtam el ilyen dolgokat?


2012. ápr. 13. 18:07
 1/3 anonim válasza:
Eggyáltalán nem gáz öszintén szólva nekem !!!Jó barátaim!!! Akik vannak azok is csak 5-en de azok közül 3 lány nagyon sokat tudnak rólam ők azok akik szinte mindent tudnak rólam hogy kibe mikor és hogy lettem szerelmes meg ilyenek azt is elmondom nekik ha épp közülük van de épp ezért a kölcsönös jó barát viszonyért nem adját tovább segítenének is csak néha nem agyom hagynak vele kettesben elintézik hogy bandázzunk (járkáljunk és ilyesmik) hogy ezt vele tudjam csinálni meg a haverokal nem én nem szervezek semmit se a poénos hogy kezdetektől tudta az egész osztály de attól még a lány pont nem.Az hogy én tettszek-e neki az más tészta de az biztos hogy mára nagyon sok mindent megtudtam róla :D
2012. ápr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én meg szoktam osztani 1-2-vel rendszeresen ezt, másokkal nem is, mert ők a legjobb barátaim.
2012. ápr. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Valaki0702 ***** válasza:
Nem gáz főleg ha nem akarod, hogy mindenki tudja amúgy meg én is mindig lánynak szoktam el mondani először. DE egyből kitalálják, hogy ki az.
2012. ápr. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!