Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés
Humoros,megértő srác vagyok.Szégyellős vagyok egy kicsit. Mondjuk ha utcán látok egy jó csajt akkor hogy szólítsam le??? Miből látom hogy bejövök egy csajnak???,

2012. ápr. 13. 19:30
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

:3

2012. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nézz a szemébe :D pont most nyitottam egy témát szemezésről, mert én se vagyok teljesen biztos ebben az utcán felszedésben, party helyeken simán megy amúgy.
2012. ápr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kösz :D de értelmes válaszokat várok. Nem vagyok csúnya
2012. ápr. 13. 19:34
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
Nézz ki jól v legyél gazdag! Megértő viszont ne legyél! A leszólítás módja teljesen mindegy, úgyis csak a külsődet fogja nézni a lány. Azt viszont soha semmiből nem tudhatod egyértelműen, h bejössz egy lánynak.
2012. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Normálisvagy? ***** válasza:

Legyél határozott! És ne félj odamenni a lányokhoz! Ha nem jön össze akkor is próbálkozni kell másoknál, nem pedig feladni!

Írtad, hogy humoros vagy, akkor valami vicces dumával is bepróbálkozhatnál...

A lényeg, hogy lássák a csajok, hogy nem tutyi-mutyi vagy, hanem olyan ember, aki tudja mi/ki kell neki!

2012. ápr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem igaz, hogy csak a hím burkolata számít, ez tipikusan az önbizalomhiányos, uncsi

emberek kifogása.

Már vette el a kedvem az ismerkedéstől külsőre abszolút 10/10-es pasi nagyon gáz szöveggel... igaz, vszeg nem élete szerelmét látta bennem, az akkor épp 6-osban, hanem csak az aznap esti tinipuncit (habár nem vallotta be, nyilvánvaló volt), de akkor is nagyon kiábrándítóan hatott a sok ostobaság, ami kijött azon az álomszép száján... mintha egy vödör hideg vizet zúdítottak volna a nyakamba.

Gyorsan el is hajtottam (miután néma, fájdalmas búcsút vettem az eszményi hátsófelétől), nem kis megdöbbenésére. :/

2012. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy engem -vadidegenként- azzal nyűgöznél le, ha energikus lennél, kreatív és szellemes, de ezzel gondolom nem segítettem sokat :D
2012. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!