Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mi történt vele? Úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi történt vele? Úgy elvagyok keseredve. -> Megismertem egy srácot a facebookról. Nagyon helyesnek találtam és bejelöltem. Ő vissza is jelölt. Aztán ráírtam, elkezdtünk beszélgetni

Figyelt kérdés
és tegnap csak úgy elment köszönés nélkül! Ma újra írtam neki, és nem válaszolt! :( Annyira szimpatikus nekem, és tényleg őszintén megszeretném közelebbről is ismerni. Sosem éreztem még ilyet egy pasi iránt, pedig volt már komoly kapcsolatom :) Mit tehetnék? Olyan tanácstalan vagyok most... Én 17, a srác pedig 21 éves!
2012. ápr. 14. 23:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Mondjuk...megszakadt a nete? Más dolga volt? Ma meg bejelentkezett más a gépén?

Persze az is lehet, hogy szimplán nem bírja a fejed és nem akar tőled semmit.

Majd kiderül.

2012. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Reklám :
2012. ápr. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy bírja a fejem, hiszen webkamoztunk is :) Igen, kiderül hamarosan, csak hát annyira izgatott vagyok és egyben szomorú is :(
2012. ápr. 14. 23:47
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gondolatolvasók.
2012. ápr. 15. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Lehet,nem jöttél be neki webcamon keresztül.

A pasik egyébként nem szeretik,ha a csaj megy utánuk,ha meg mégis,csak dugni akarnak.

Én személy szerint nem hiszek ezekben a facebookos ismerkedésben.

Szerintem mindenképp várd meg,míg ő keres,legyen női büszkeséged!

2012. ápr. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is jártam így... Nálam a volt barátnője jött vissza.

Lépj tovább. Ha látod, hogy belép, de nem válaszol, hagy békén. Bunkó, ennyi....

2012. ápr. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
62%
Figyi várj egy max két napot ha két nap múlva se ír vissza ne foglalkozz vele. ; )
2012. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tud mást, mint hogy vár????

Ne írj rá az a lényeg!

2012. ápr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még, de nagyon megsajnáltalak kérdezô (igen, îgy látatlanban is). Annyira aranyos vagy!


Nézd, kevesen szeretik a távkapcsolatot, szerintem sem mûködnek ezek. Ha nem ez az oka, akkor viszont lepd meg egy személyes találkozással.

2012. aug. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ráadásul tudsz helyesen is írni, ami plusz pontok (több is). Remélem azóta megoldódott a helyzet és boldog vagy! Nem vagyok egy lelkizôs, sôt bunkó vagyok, de nagyon megsajnáltalak. Nem tudom miért, ne kérdezd.
2012. aug. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!