Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiatal csinos diszkós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatal csinos diszkós ribiket miért fuvarozzák ingyen a taxisok?

Figyelt kérdés
Nagyon úgy néz ki nekik majdnem minden ingyen van de van olyan is, hogy sehol sem kell belépőt fizetniük. De egy átlag rendes lány esetében már nem így van.
2012. ápr. 15. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
mert szopással fizetnek...de most komolyan én ilyenről nem tudok.
2012. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biztos azért, mert a fuvarért cserébe "villantanak".:D
2012. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal.

De én úgy vagyok inkább vele, hogy fizetek 1000ft-ot mint, hogy k*rválkodjak:)

2012. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csinos fiatal csaj vagyok, de egem még egy taxis se vitt el ingyen. Talán azért, mert nem szopkodok farkakat egy 1000 Ft-os útért vagy pár koktélért cserébe. Ez már olcsó ribancság. Amúgy legtöbb buliba felénk este 11ig ingyen mennek be a lányok.
2012. ápr. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

fiatal vagyok, és csinos is. eddig még soha nem vitt el egy taxis sem ingyen.


nem fizetek természetben, de szerintem ha bevágnék is egy ilyet, max nevetnének rajtam, elvégre az élet nem egy film és a pénz az már csak pénz. úgyhogy igyekszem mindig elérni a buszt. (ja és belépőt is kell mindig fizetnem, ahol belépőt szednek)

2012. ápr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mert villantanak amikor kell
2012. ápr. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod, hogy ingyen fuvarozzák őket? Sokan szoktak ám lódítani, hogy te szarul érezd magad. A taxiban az út végén szoktak fizetni. Tehát ha te látod hogy beszáll egy szerinted ribi és nem fizet, az azért van mert majd az út végén fog, otthon, vagy ahova megy. Az is lehet hogy az anyja fizeti, mert csak úgy engedte el bulizni ha taxival megy haza.
2012. ápr. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5%
Leszopja az árát.
2012. ápr. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!