Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mi ez? (rövid kérdés)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi ez? (rövid kérdés)

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit valamikor tél elején ismertem meg. Nagyon ritkán futottunk össze, összesen 1x beszélgettünk, amikor egy közös szülinapi bulin voltunk, akkor viszont kaptam tőle bókokat. Tudom róla, hogy leginkább az egyéjszakás kalandok híve. Igazából nem annyira az esetem, nem néz ki rosszul, de nem az a srác akiért összetenném a kezem.. :)

Viszont múltkor egy discoban, odajött hozzám nagyon sokat beszélgettünk általános dolgokról, végül elcsattant pár csók is.. Mondogatott nekem ilyeneket hogy már a szülinapi bulin kinézett magának stb.. de mivel tényleg lerí róla hogy nem épp kapcsolatot akar, így nem is éltem bele magam a dologba. De azóta 3x vele álmodtam.. és olyan érzésem van mintha megálmodnám a vele való találkozásokat.. mintha álmunkba randiznánk. Tudom kicsit hülyén hangzik. :D De tényleg.. és az álmomba már azt mondta hogy szeret, én pedig mondtam neki hogy de te nem ez a fajta vagy, azt mondta hogy tudja, de akkor is.. Mégis miez? Miért álmodok vele ennyit, és ilyen furákat? Vagy ez csak véletlen? Azóta nem beszéltem a sráccal am..



2012. ápr. 15. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
sokszor azzal álmodik az ember, ami napközben is foglalkoztatja. Ennyi.
2012. ápr. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

az álomnak sokszor semmi köze a valósághoz :(

sajnos...

2012. ápr. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rajta kattogsz róla álmodsz... ez ilyen egyszerű.. Ha a matekkal foglalkoznál pl akkor azzal álmodnál. Ennyi.. Semmi köze a valósághoz,pusztán a tudatalattid játéka...
2012. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!