Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek a férfiaktòl! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a férfiaktòl! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy valaki fizikailag bántani fog engem..

Mert múlt nyáron majdnem megerőszakoltak és a srác magas és nagydarab volt..na azóta vagyok bizalmatlan kb. minden férfival/fiúval..ha meglátok az utcán egy nagydarab embert egyszerüen elkezdek rettegni..:/

Meg elég sok gonosz ember van és nincs aki megvédjen..:(

Találkoztam már egy pár pedofil emberrel is..de szerencsére a szavakon kivűl nem történt más..


Mit tegyek, hogy ne féljek ennyire?:/


Kérlek segítsetek nekem!köszönöm előre is!:)


15/L


2012. ápr. 15. 21:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
gáz spré a táskába,sokkoló vagy riasztó pisztoly
2012. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Egy küzdősportba való belevágást ajánlanék neked. Az biztos, hogy dobna az önbizalmadon ezen a téren és hasznosan is töltenéd az időt.
2012. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Sokszor elgondolkoztam rajta, hogy mi lenne, ha egyszer egy ilyen lánnyal hozna össze a sors. Egyszerűen csak lassabban haladnék, semmit sem próbálnék kicsit sem erőltetni. Szerintem ha egyszer valakit oly módon látsz közeledni, hogy barátkozni próbál, de közben bókol is, akkor nem csak lerohanni akar. Na meg ne buliban ismerkedj...
2012. ápr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy küzdősportra itt nincs lehetőségem..mert nincs arra pénzünk..ha lenne akkor már rég elkezdtem volna:)
2012. ápr. 15. 21:11
 5/18 anonim ***** válasza:
a küzdősport jó ötlet. a sport mindenkii önbizalmának jót tesz.
2012. ápr. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Ejjj, de ismerős, együtt érzek veled. :(

Nem feltétlenül kell gázspray, egy szimpla aeroszolos dezodor is megteszi.

Sajnos, ha kislányos a külsőd, a perverz szerencsétleneket nem fogod tudni elkerülni (pláne ha pesti vagy és sokat BKV-zol), jobb, ha megkeményíted a lelkedet. :)

Meg kell tanulni nem félni tőlük, sőt, szánni őket.

A többségük nem gonosz, csak elbánt velük az élet.

2012. ápr. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

nincsenek fiú ismerőseid, osztálytársaid...lóghatnál velük, lány barátaiddal karöltve és meg ismerthetnéd jobban a férfi természetet

19/L

2012. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Azért mert egy idegbeteg meg akart erőszakolni attól még ne könyveld el az összes férfi nemű embert. Tedd be egy elképzelt dobozba a félelmed és éld nélküle az életed, minek idegesíted magad? Semmi értelme félned.


„Ha azért fogyasztasz egészséges ételetket, hogy megelőzd, a betegségeket, akor tudatlan kapcsolatban állsz azzal amitől tartasz.”(Richard Barlett)

2012. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy 15 éves lány testileg már eléggé fejlett lehet! A pedofilok nem buknak érett testű lányokra! Azoknak gyerekek kellenek! Ha szexinek talál téged egy 15 éves fiú, akkor ő 20-40 év múlva is szexinek fogja tartani a hozzád hasonló lányokat! Ez nem beteges!


A problémáddal mindenképp fordulj szakemberhez, mert sohasem lesz normális életed!!!

A szüleidnek is el kell mondanod! Fontos hogy megbízhass bennük és hogy tudd, ők támogatnak és melletted állnak!

28F

2012. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!