Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy bisex lánnyal járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy bisex lánnyal járni?

Figyelt kérdés
Egy fiúnak.

2012. ápr. 15. 21:05
 1/8 Inkog Nito ***** válasza:
74%
Megnézi a csajokat is...Gondolom.Kétszer nagyobb az esélye hogy megcsal...tényleg fogalmam sincs..
2012. ápr. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem izgalmas lehet, hiszen minden férfi szeretne egyszerre két lánnyal ágybabújni. Én kipróbálnám, vagyis élvezném, ha a barátnőm bisex lenne.
2012. ápr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

nekem volt bisex osztálytársam (lány)!

Volt pasija is... 5 évig jártak .... világ életében pasikkal járt és le is feküdt velük, viszont mesélte hogy bisex de csak picit... de a fiúkat állítólag jobban szertte mint a lányokat...tök sok barátnője volt és nem molesztálta őket XD

2012. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Vagy én értelmezem félre, mi az, hogy biszexuális, vagy a legtöbb kérdező nagyon tudatlan, amit fantáziával kompenzál. Ugyanolyan ember, mint te.
2012. ápr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%
Ugyanolyan, mint egy nem biszexszel. Cserkészbecsszó. -_-"
2012. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ilyen házasságot is ismerek, 21 évesek mindketten. A lánynak szabad csajoznia. Érdekes. De ők tudják.
2012. ápr. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én bisex vagyok és már 1 éve van komoly kapcsolatom :) ja és egyszer sem csaltam meg :) kivéve egy csók egy lánnyal de azt ő kérte :D
2012. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan, mint egy heteroval. A szexuális orientáció semmit nem határoz meg azzal kapcsolatban, hogy milyen ember valaki. Igazán szóba sem került soha a dolog, tudtam, de beszélnivaló nem igazán volt rajta. Az sem igaz, hogy megnézik a nőket is. Egy kapcsolatban egyik fél sem nézeget a másik szeme láttára senkit, így nem nézegetett sem férfiakat, sem nőket. A megcsalás esélye sem duplázódik, ez is hülyeség. Ha kétszer annyi férfi élne a bolygó, kétszer annyit lépnének félre a hetero nők? Naugye.


21F

2012. jún. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!