Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem kellek senkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellek senkinek sem? Miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, hogy mindegyik fiú csak kihasznál és játszik velem..Mert tudják, hogy naív lány vagyok..:/

De senki sem fogja fel, hogy nekem szükségem van egy olyan fiúra, aki szeret és megvéd és vigyáz rám..Akihez odabújhatok, átölelhetem..

Nagyon hiányzik már egy ilyen fiú..elegem van a többiből..sok rossz ért..már nem is bízok a férfiakba, nagy részétől félek is...:(

Az a legrosszabb, hogy senki sincs, aki megtudna védeni engem..:(



Hogy küzdjem le ezt az érzést?

Van előnye az egyedül létnek egyáltalán?

:)


Köszönöm szépen előre is!:)



15/L


2012. ápr. 16. 19:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
van, de ne félj nem fogsz egyedül maradni, hisz még csak 15 vagy :) pozitívan állj hozzá azzal nagyon megkönnyíted a saját dolgodat
2012. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%

így vagyok ezzel én is csak fiúként...

Mindig megfogom a züllött ribancokat akik csak kihasználnak, sz*patják a fejem ...

nem vagy egyedül


19 F

2012. ápr. 16. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy fiatal vagyok..:DD

de akkor is.. van bennem egy olyan érzés, hogy mindenkinek csak pár napra, hónapra kellek majd, úgy, hogy nem is szeret igazán..:/

2012. ápr. 16. 19:14
 4/20 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:

Baj, ha írok privit?://

2012. ápr. 16. 19:14
 5/20 anonim ***** válasza:

írj nyugodtan:)

2. válaszoló 19 F

2012. ápr. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

"Az a legrosszabb, hogy senki sincs, aki megtudna védeni engem..:( "



De mitől kellene?

2012. ápr. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Ez azért rohadtul nem fair!!!

Soha nem szexeltem még!

Nem vagyok r*banc -.-

Ne nézz már annak..Tudod azért hagynak el mindig, mert pont, hogy nem hagyom magam!

2012. ápr. 16. 19:16
 8/20 anonim ***** válasza:
azt jól teszed. :)
2012. ápr. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

A sok gonosz embertől..

meg van egy pár fiú a suliból, aki rám szállt meg ilyenek..meg tömegközlekedésen is vannak..

2012. ápr. 16. 19:17
 10/20 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok csak 17 évesen, az is a baj, hogy a körülöttem lévő lányokat túl dedósnak találom :/ de még nem vagyunk vén trottyok, van még időnk normális párt találni..:) 15 évesen meg amúgy se kötnek életre szóló kapcsolatot..persze akadnak kivételek
2012. ápr. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!