Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bulizni mennék, de ellopták a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bulizni mennék, de ellopták a pénztárcámat minden igazolványommal együtt. Csak lejárt diákom van. Azzal nem engednek be, ugye?

Figyelt kérdés
18L köszönöm. bocsánat hogy ide írtam, mert nagyon sürgős és holnap mennék.
2012. ápr. 17. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
nem hogy azon lennél hogy megtaláld, vagy hogy bejelentsd, neeeem, te még bulizni akarsz menni -.-"
2012. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mennyél csak nyugodtan, de vugyél utlevelet..xD
2012. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szórakozóhelyre általában a személyit szokták kérni. ha kinézel 18-nak vagy a fölöttinek, akkor lehet szerencséd is.
2012. ápr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a lejárt diák is megteszi, van amikor nem is kérnek igazolványt, csak úgy beengednek.
2012. ápr. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszi. amúgy már intézkedtem, de csak csütörtökre kaptam időpontot...
2012. ápr. 17. 16:40
 6/8 A kérdező kommentje:
de amúgy ez még az ovis diákom :D más nincsen...
2012. ápr. 17. 16:40
 7/8 anonim ***** válasza:
egy ovisnak minek diákigazolvány? hisz 6 év alatt ingyen utazik.
2012. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
vagyis alsós, bocsi :D csak gyorsan írtam
2012. ápr. 17. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!