Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként hogy találjak csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogy találjak csak szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ki fogom verni a biztosítékot pár embernél, de vállalom. 28 éves nő vagyok, egyedül nevelem az 1éves kisfiamat, az apja lelépett még a terhességem elején. A fiam fogantatása óta nem volt szexuális kapcsolatom, eddig nem is nagyon érdekelt. De most már pár hete azt vettem észre, hogy folyton erotikus dolgokról álmodok, és egyre jobban vágyom már egy kiadós.... Pasi nem kell semmilyen formában párkapcsolatra, most nem állok készen rá, a fiammal vagyok minden pillanatban, ráadásul nem akarom, hogy az élete átjáróház legyen, tehát csak akkor jön rendesen képbe pasi, ha komolyra akarom. Hogy a francba keressek olyan pasit, aki hajlandó lenne rá? Mármint sokan hajlandóak lennének rá, de mégis hogy mondjam el ezt bárkinek? Bocsi, de meg...? Egyébként szoktam sok bókot kapni, fitneszedző voltam a terhesség előtt, de ilyet még sem mondhat ki nyíltan egy nő. Ráadásul az ismerősi körömbe csak házas, komoly barátnős pasik vannak, azok pedig nekem tabuk, nem akarok senki életébe belegázolni. Nem járok el bulizni se, se semmi, mindig a fiammal vagyok, max a játszótérre megyek le. Társkereső hirdetést meg mégsem akarok feladni, olyan idiótán hangzik, hogy tényleg csak egy jó szexet akarok. Tudom, hogy lesz aki leugat, de egészséges fiatal nő vagyok, és már lassan 2év után nagyon hiányzik az is. Hogy hozzam ezt egy pasi tudomására, és egyáltalán hol találok ilyen pasit?
2012. ápr. 17. 17:44
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

szerintem most itt kapni fogsz mindjárt pár ajánlatot :D

amúgy meg társkereső is mehet nyugodtan, nincs azzal semmi gond legalább ki tudod szűrni nagyjából, hogy kik normálisak

2012. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag szamomra ugy tunik, hogy a legkezenfekvobb lehetosegeket sajat magad zartad ki (bulizas, szorakozohelyek, ismerosok kozotti keresgeles, internetes tarskereses)... igy azert nagyon nehez lesz, mert becsongetni csak ugy a semmibol nem fog hozzad senki.


Szoval ismerkedned kene uj emberekkel es erre a legalkalmasabb megoldast azok a dolgok jelentik, amiket felsoroltal es kizartal!


26/F

2012. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Ha kicsit fiatalabb nem gond, akkor nekem bizony írhatnál is :D
2012. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
semmilyen segítségem nincsen a gyerekhez, én vagyok vele a nap 24órájában a 7minden napján, ezért sem járok bulizni. A hirdetésre már gondoltam, de mit írjak: Srácok ki szeretne meg? Tuti, hogy utolsó ribancnak néz mindenki, de tényleg úgy érzem most, hogy nagyon hiányzik legalább egy jó alkalom..Mondjuk a másik gond, szintén a fiammal kapcsolatos, mivel én vagyok vele mindig maximum a saját lakásomra tudnék bárkit elhívni, éjszaka, ha alszik a fiam, szóval a kivitelezés is bonyolult :S
2012. ápr. 17. 17:53
 5/31 anonim ***** válasza:
8%
Szegény gyerek.
2012. ápr. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
44%

írhatsz

18\F XDDDDD

2012. ápr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Miért szegény gyerek? Áruld már el nekem? Mert az anyukája 28 évesen úgy érzi, hogy 2év után hiányzik neki a szex? És nem akar minden hülye pasit bevonni az életébe? Ezért szegény? Mert akinek gyereke van, az nem akarhat utána szexelni? Én vagyok vele folyton, imádom, az életem, ezért sem passzolom le, nem járok bulizni, se sehova, azért szegény mert egyszer szeretnék egy szexuális kapcsolatot? szerintem te meg egy tahó retardált megkeseredett gyökér vagy! Csá.
2012. ápr. 17. 17:56
 8/31 anonim ***** válasza:
33%
A stílusod téged minősít, ribi. ;)
2012. ápr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:

kislány a legjobb helyen vagy :)

merre laksz?:)

segítek a dolog megoldásában ha a közelben :)

25/f

2012. ápr. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ribi vagyok, remélem ettől a tudattól szebb napod lesz, és jobbat fogsz alukálni :)) De mostmár menjél olyan kérdésekhez, ahol értelmes, hasznos választ is tudsz adni. :)
2012. ápr. 17. 17:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!