Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok tényleg nem bírják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

$ € Ž kérdése:

A lányok tényleg nem bírják a jóképű fiúkat?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy sok lányismerősömtől hallottam már, hogy azért nem szimpatikus nekik egy fiú, mert hogy "látszik rajta, hogy tudja hogy jól néz ki".


Ezt nem olyan fiúkra mondták, akik ilyen nagyképű páwák, hanem normálisan viselkedő, jóképű fiúkra, akik nem önteltek, de tisztában vannak a külső adottságaikkal és pl. mernek kezdeményezni a lányoknál.


Kérdésem, hogy ez valóban így van, vagy inkább az zavarta őket, hogy az a fiú, vagy egy ilyen fiú nem kezdeményezett náluk?



2012. ápr. 17. 18:04
1 2
 1/11 Ekka87 válasza:
100%
ez emberek hajlamosak bizonyos külsejű embereket egy kalap alá venni :) gondolom ezeket a lányokat régebben,egy szép fiú nagyon megbántott és akkor most minden szépfiú veszélyt jelent :)...normális reakció...
2012. ápr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Savanyú a szőlő :P Örülnének, ha egy olyan fiú hozzájuk szólna, és lesnék minden kívánságát.
2012. ápr. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyesmire gondoltam. Csak ez olyan érdekes, hogy előítéletesek a jóképűekkel, de mégis olyat akarnak, emellett nem bírják az öntelteket, de mégis olyasmit akarnak (hiszen a magabiztos és határozott is öntelt valamilyen szinten, max. nem hangoztatja.)
2012. ápr. 17. 18:11
 4/11 anonim ***** válasza:

A nők ilyenek.


Mást mondanak, mint amire valójában vágynak.

2012. ápr. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
27%

a rondákat szeretjük


ilyen hüly ekérdést

2012. ápr. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ez így nem igaz. Nálam alapelvárás, hogy jól nézzen ki egy fiú (hogy tényleg 10/10 legyen az én szememben, az én ízlésemnek), viszont az önteltség kizáró tényező. És nemcsak a díszpáwák tudnak önteltek lenni.


Sokkal inkább az esetem egy olyan fiú, aki a maga természetes valójában néz ki jól: Szimpla, nem fél órás belövést igénylő frizura, egyszerű, ízléses ruházat, nem szétgyúrt alkat, nincs tele fém ékszerrel, valamint látszik a szemében, hogy olyan kis okos, szerény...:)

2012. ápr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy általánosítás de a legtöbbjük beképzelt :S Én bírom a jóképű fiúkat, de a beképzelteket már annál kevésbé.
2012. ápr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az én esetemben így van, és azért, mert tudom, hogy egy srácx, aki jól néz ki -és tudja is magáról- soha sem kezdene egy olyan csajjal mint én. Válogathat jobbnál jobb csajok között, hát miért ne tenné? :) És így nekem már nem is marad esélyem.
2012. ápr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én nekem csak jó pasi jöhet szóba, mármint plátóin csak az fog megtetszeni, persze ha már megismertem akkor jöhet 10/7es is, de alapból csak a 10/9-10 esek tetszenek meg.

Én nem ítélem el őket, max akkor ha tényleg ki van írva az arcára hogy rohadt beképzelt. De ha szerény , és jól néz ki akkor az a legjobb :)

(Csak sajna azt vettem észre hogy ezek a nagyon jó pasik is inkább az átlagosan szép lányokra hajtanak..a nagyon szépekhez senki nem megy oda, csak pár lúzer akit annyian visszautasítottak hogy már tök mindegy neki...Azért a helyes pasik is félrik az egójukat...)


20L

2012. ápr. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért lúzer valaki, mert visszautasítják?
2012. ápr. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!