Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk a magabiztos lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk a magabiztos lányokat szeretik: HOGY LEHETNÉK ÉN IS MAGABIZTOS?

Figyelt kérdés
15/L
2012. ápr. 18. 20:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
tudd, hogy mit akarsz és próbáld meg elérni
2012. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szerintem elég ha szép vagy...

17f

2012. ápr. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%
Ha ezt a kérdést feltetted sehogy.
2012. ápr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
Fordítva van.Én szeretem ha lányok kicsit ügyetlenek esetlenek. :) Olyan kis aranyosak akkor , nem kell magabiztosnak lenned ...
2012. ápr. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
90%

előzőt adom, a magabiztosság férfias...

f18

2012. ápr. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

hát ez engem is érdekelne...

nem mindig megy magabiztosnak lennem ha idegen pasikkal beszélgetek zavarba jövök stb...:$

2012. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A leggyorsabb eredményt a homloklebenyed roncsolásával tudod elérni
2012. ápr. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem kell magabiztosnak lenned, 80-90%ban az számít, hogy mennyire vagy szép. Elég ha egészségesen magabiztos vagy, magyarul nem vagy punnyadék :D Az baj ha minden apró döntéstől félsz, de a magabiztosság a férfi dolga. Legyen önálló akaratod de a férfi a vezető egyéniség. Mondjuk olyan pasik is vannak, akik inkább örülnek, ha a nő mondja meg mi legyen ők meg csak mennek utána, de ez pasikban nem túl vonzó jellemvonás.
2012. ápr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 reptail ***** válasza:
úgylegyél magabiztos hogy meglátsz egy felzselézet izmos pasit az utcán leszólít aztán elmegy mert nemtetszettél neki gondolj arra h már a fél világ ilyen bu*zi minden 3.ember felzselézet hajjal jár egy othagy jön a másik! én 14 évesen a 17-18 éves lányoknak osztogatom a vadepret az utcán:D persze mind elküld a pi*sába :(( :D
2012. máj. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
úgy legyél magabiztos, hogy mindig tudd, hogy mit akarsz!
2012. máj. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!