Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyukája szigorú....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm anyukája szigorú. ötlet?

Figyelt kérdés
sziasztok! már több hónapja együttvagyok a barátnőmmel és olyan problémám van hogy a barátnőm anyukája nagyon szigorú. se együttalvás se semmi, mindíg korán kell hazamennie, nyáron se akarja elengedni velem sehovase még magyarországon belül se. segítsetek! mit tudnék tenni? tanácstalan vagyok, de ezekről a dolgokról nemszeretnék lemaradni. mindketten 17 évesekvagyunk.
2012. ápr. 18. 23:47
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
18%

jól teszi.

az én lányom is így lesz nevelve az tuti.

2012. ápr. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
18%

hülye kis p.öcs!!!4

még jó, hogy nem engedi el veled, be is raknád neki, ne hazudj!!!!!!

ilyen anyából kellene több erre a romlott világban!

2012. ápr. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a megtisztelő válaszokat! amugymeg mindketten szüzek vagyunk és nemtervezzük erőltetni.. hahóóó. vannak még értelmes férfiak.. erőltetni nemfogom, nehogy ezért legyen vége, mert ezt mindketten komolykapcsolatnak tekintjük. szóval legyetekszivesek valami értelmes választ is adni :d köszi :)
2012. ápr. 18. 23:54
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, kamaszok vagytok, és ilyenkor a szülők értelmetlen és a racionalitást nélkülöző gondolkodással próbálják a széltől is megóvni a drága lányukat. Én például tegnap szakadtam a röhögéstől, történt ugyanis, hogy én is meg anyukám is elmentünk itthonról, öcsém egyedül maradt. Anya felajánlotta a 19 éves öcsém 18 éves barátnőjének, hogy aludjon nálunk, legalább nem lesz öcsém egyedül. Hát de a lányt nem engedik át a szülei iskolaidőben, úgyhogy nem. Anya morog, hogy ez milyen hülyeség, mert hát már 18 éves, azért járnak egy éve, igazán megengedhetnék blabla. Odafordulok jóanyámhoz, aki amúgy nem konzervatív és szigorú, hogy édesanyám, emlékezz csak vissza, hogy amíg exemmel jártam, 18 évesen engem se engedtél át iskolaidőben ott aludni. Az indok pedig a lánykához hasonlóan mindig ez a fedhetetlen ok volt, hogy "csak".

Erre a válasz: "hát de az más..." XD

Szóval tökmindegy mit tesztek, a pici lányt félteni fogják, "mert csak". Oly mindegy mennyire vagy tisztességes, vagy szűz-e vagy sem, a szülőknek ott van a kezében ez a "csak", és ezzel értelmetlen dolog vitába szállni.

Amúgy ne félj, mert 17 évesen még nem maradtál le semmiről, bár most úgy tűnik, de tényleg nem. :) Idővel majd megenyhülnek a szülők is, azt kell csak kivárni.

21L

2012. ápr. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
91%
Várjatok még 1évet. 18évesen költözzetek össze(akkor már nem szólhatnak bele) és akkor annyit dughattok majd, amennyit akartok.
2012. ápr. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
91%

Mind a kettőtöknek gondolom csomót kötöttek a farkára/dugót dugtak a punciba a szülők... Nem tudom, mit játsszátok itt a nagyfiút/nagylányt, ennél nagyobb örömötök az életben ne legyen, hogy más kárán élvezkedtek, ez nagyon szánalomra méltó... 17 évesekről van szó, nem 12-13...

Akiknek most kéne élni, jól érezni magukat... 5 hónapja vannak együtt, nem 1 hete.

Szexelni nappal, fél óra alatt is lehet, ellenben nektek elképzelhetetlen, hogy egy fiú és egy lány együtt ALUDJON kefélés nélkül? (mondom, ha ez a cél, ahhoz nem kell együttalvás...) Elég szegényes a lelki világotok...


Kérdező:

Nem lehet esetleg, hogy te aludj náluk? Hátha az anyja is nyugodtabb lenne úgy.

(Már ha féltésről van szó. Ha begyöpösödött agyu szülőről, ezáltal birtoklásról, akkor sok lehetőség nincs, csak kivárni, hogy betöltse a 18-at, akkor már végképp nem rendelkezik fölötte....)

2012. ápr. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, "mindkettőtök" alatt a két elsőre gondoltam, csak közben írtak...
2012. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
köszönöm 0:02 :) szóval akkor várni,várni,várni,várni :( jaaaj de nehéz :/ :D szegény leánykának is elegevan néha a szüleiből, dehát nemlehet mit tenni :/
2012. ápr. 19. 00:12
 9/26 anonim ***** válasza:
10%

"elképzelhetetlen, hogy egy fiú és egy lány együtt ALUDJON kefélés nélkül?"


Igen... Ne tedd a hülyét:) Ilyen esetekben az együtt alvás mindig egyenlő a szexszel. Ha csak aludni akarnának, akkor az sokkal kényelmesebb a saját ágyunkban egyedül. Nemde?

2012. ápr. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
ha dugni akarnék akkorse tehetném :D itt a szomszédszobába atesóm, a másikba meg a szülők. amugymeg minden nap lenne esélym suliután mert akkor üres a ház. és ezmegy már több hónapja, mégse dugtam meg. nemakarom ráerőltetni, főleg rá, mert tart tőle stb. hááát ezen is gondolkozok hogy felhozzam e hogy náluk alhatok e, de hogycsináljam? :D kicsit tartok tőle hogy nemtetszene az anyukájának az ötlet :DD
2012. ápr. 19. 00:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!