Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak, fiuk! Szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak, fiuk! Szerintetek szexi, ha a szemeremdombom fole egy pici pillangot tetovaltatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de csak akkor válassz pillangót, ha neked is tetszik, mert azért ebből elég sok van. Inkább valami egyedit
2012. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Habár én lány vagyok, de szerintem ott állatira fájhat. :D Egyébként ízlésesen nézhet ki.
2012. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
minden ribancnak olyan van
2012. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem hinném, hogy a pasikat az érdekelné, miközben rajtad dolgoznak. :D
2012. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Én kimondottan nem szeretem a tetoválásokat, bár ez az azonosítási forma később mindenképpen előnyös lehet.. :D)
2012. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
miért pont pillangót?
2012. ápr. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a pasimnak nagyon tetszik es nekem is.a pillango a kedvencem es nem tul kirivo.az meg hogy minden ribancnak az van..hat..szerintem ne magadbol indulj ki.4 eve vagyunk egyutt,nemhiszem hogy egy meglepetes tetkotol ribanc leszek.sajnallak,hogy ilyen korlatolt vagy.az pedig,hogy nem hiszi a kedves hozzaszolo,hogy a ferfiak a pillangomat neznek..hat..nem tudom,szerintema ferfi nem allat ahogy sokan gondoljak,hanem igenis van kozottuk normalis,ertelemes es igenyes egyed!szerintem nekik is van szemuk es tudjak mi a szep..nem ertem notarsaimat,miert gondoljak,hogy a ferfiaknak minden mindegy,csak lyuk legyen..ugyhogy kedves ferfiak varom a hozzaszolasaitokat(a negativat is,csak indoklassal)az irigy nok meg lapozzonak odebb:)
2012. ápr. 19. 14:21
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
ha a pasidnak tetszik és őt akarod meglepni, akkor mi a f@szért més pasikat kérdezgetsz, hogy szexi leszel-e..elvileg majd csak neki mutogatod, nem??
2012. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszene. Mondjuk én alapból se szeretem, ha egy nőnek tetoválása van:)
2012. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
elvileg..viszont 23 eves vagyok es nem hiszem hogy az elkovetkezo tiz evben csak o fogja latni..mennyi hulye ember van itt istenem...ez a szabad kerdesek oldala nem????
2012. ápr. 19. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!