Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szerintetek gáz ha b*zi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szerintetek gáz ha b*zi a legjobb barátom, és hoy mielött jóba lettünk kavartunk?

Figyelt kérdés
Volt egy ismerősöm facebookon, és full belevoltam zúgva, akkor kiderült, h ő bisex, találkoztunk, 2x le kapott, vagyis csak akart, de én nem hagytam.. ez kb.2éve volt, aztán kerültük egymást egy jó ideig, és tavaly nyáronmegint jóba lettünk.. csomót taliztunk..aztán meghívott magukhoz szilveszterre:| .. és nagyon részeg voltam, és smároltunk egy csomót, meg szerelmet vallottunk egymásnak, majd másnak jót röhögtünk az egészen, és akkor nagyon rámvolt kattanva, én meg lesesz*rtam /: .aztán megint nagyon jóba lettünk, . és utána össze jött egy fiúval, már 2 hónapja együtt vannak, és multkor pont össze futottam velük, és a legjobb barátom össze vissza a szilvesztert, meg a viszonyunkat emlegette fel, erre én csak nevettem, de úgy h ott volt az akkori barátja, ez mennyire cinkes?:S és mennyire cinkes az, hogy ilyen a legjobb barátom?:|

2012. ápr. 19. 14:49
 1/4 A kérdező kommentje:
másnap*
2012. ápr. 19. 14:53
 2/4 anonim ***** válasza:
te fiú vagy vagy lány?
2012. ápr. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
lány:DDD
2012. ápr. 19. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:

elég szarul fogalmazol. :DD

egyébként no problem.;)

2012. ápr. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!