Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 4,6cm-es cisztám van. Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4,6cm-es cisztám van. Ez mennyire veszélyes?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 19. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
nem gondolod, hogy egyszerűbb lenne orvoshoz menned??
2012. ápr. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valamikor magától felszívódik,nem mindig gond.De mivel ezt gondolom orvos mondta neked,mondta volna ha valami nagy gáz lenne.
2012. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Voltam, de Ő úgy kezelt mintha már mindent tudnom kellene róla. :S De 2 hét múlva megyek vissza.
2012. ápr. 19. 15:50
 4/8 A kérdező kommentje:
Hallottam, hogy nem annyira komoly, ha nem nagy...de akkor is ijesztő....
2012. ápr. 19. 15:51
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Nekem 4,3 cm-es volt. Le se sz.rtak az orvosok. Ez volt 5 éve, a cisztából cisztáK lettek, ha menstruálok, akkor a falat kaparom annyira fáj, de a FÉRFI nőgyógyász belém akarja beszélni, hogy az természetes...


Nem foglalkoznak vele. Legalábbis ez az én tapasztalatom.

Vigyázz, mert ha PCO-d lesz (policisztás ovarium, vagyis hogy több ciszta van a petefészkedben), az kezelés nélkül meddőséghez vezethet. Én emiatt félek.

2012. ápr. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5,3 cm volt, felszívódott. Sokat nem csináltak vele, 2 hetente nézték ultrahangon. :(
2012. ápr. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

84%-os:

A PCO egész más. Másfajta cisztából nem alakul ki PCO.

Viszont ha állandóan cisztáid vannak, és menzeszkor a falat kaparod, akkor esélyes az endometriózis. Ki kellene vizsgáltatni a dolgot (ha a mostani orvosod szarik rá, akkor másikkal), mert ez is olyan betegség, ami akár meddőséget is okozhat!


Kérdező: A ciszta típusától függ.

Nekem 4,5 centis volt. Az első doki, aki látta, ki akarta műteni (endometriózisra gyanakodott.)

A saját dokim azt mondta várjunk, ha nem múlik, megműti.

Simán egy ciklus alatt elmúlt:)

2012. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7-es.

Igen, sajnos az endometriózisra is gyanakszom, csak az a baj, hogy már az 5. orvos küldött el. Néha teljesen hülyének érzem magam, mert már 5 orvos küldött haza azzal, hogy majd elmúlik, de minden hónapban érzem, hogy nagyon nem múlt el. :S


Sokszor kétségbe ejtő a helyzet:S

2012. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!