Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a célod az életben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a célod az életben?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 19. 19:21
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Hmm... 4eske a mi 12 évesünk :) igazán értelmes dolog fő célnak kitűzni azt az életben hogy "minél több csajt megdugni" gratulálok sok sikert.
2012. ápr. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
nekem van egy gyönyörü baratnöm,es egy nem annyira gyönyörü hazunk,amit felszeretnenk ujitani,most csinalom kamionra a hajtasit,ha meglessz,meglessz a haz is,aztan gyrekek,es elni normalisan! 22/f
2012. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Saját család és egy állás.
2012. ápr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim válasza:
Sajnos még nem tudom...
2012. ápr. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Azért is kérdezem, mert sok helyen olvasni/hallani, hogy milyen imponáló az, ha egy férfi (vagy nő) rendelkezik életcélokkal és tesz is érte. De valójában nem mindenki ugyanazt szeretné? Család és jó megélhetés. (Vagy ha nem ezt, akkor az élet szabad élvezetét, bár ez párkapcsolati szempontból nem hiszem, hogy bárkinek is túl imponáló lenne).
2012. ápr. 19. 19:34
 16/35 ASOT ***** válasza:

jaja életcélok! az jó ha van csak sikerül e megvalósítani avagy sem!

a legtöbben mit szeretnének?? egy amerikai álmot?

- gyönyörű csaj, majd aki később a gyermeke anyja lesz és azután is gyönyörű marad, jó állást jó kocsit, nyaralásokat, szép házat...aztán boldogan megöregedni...és ne legyen gond azzal h miből....vagy kivel, vagy mikor...

2012. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
természetesen család ház kocsi jól fizető munka utazgatás emberi életet élni! de sajnos a mi világba nehéz-------
2012. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Én csak azt, hogy az embereknek ne kelljen hazudni a temetésemen, amikor azt mondják, hogy " jobb volt amíg itt volt velünk... "


Idealista vagyok, ha az összes tervem és álmom felsorolnám, senki sem olvasná végig :D

2012. ápr. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Én csak gyerekeket szeretnék, akiket taníthatnék az élet dolgaira, segíthetnék a tanulásban és megadhatnám neki amire vágyik (mértékkel).

23/f

2012. ápr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:

Hát, ilyen h konkrét nagy életcél az nincsen,minek is az,nem kell olyan messzire menni. Nem kell feltétlen olyan nagy dolgokra gondolni,mindenki oda tegye a mércét,ami még a megvalósíthatóság határán belül van.


Apró kis céljaim vannak,mindig van valami,és akkor csak arra koncentrálok,csak azon filozofálok,és ha elértem,akkor jöhet egy nagyobb cél,és így tovább,mindig kell cél,engem ez tart életben. A jelenlegi célom,h meghódítsam egy csodálatos lánynak a szívét,most nem is kell ennél több...


"Nem az a tragédia,ha valaki nem éri el a célját,hanem ha valakinek nincsenek céljai."

2012. ápr. 19. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!