Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi jár a pasik fejébe? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi jár a pasik fejébe? Csak úgy általába. Kíváncsi vagyok ki mit mond

Figyelt kérdés
Szval fiúcskák! Tegyük fel, van egy lány aki tetszik nektek. Elsétál előttetek, megbámuljátok, rámosolyogtok, és ti is elmentek mellettük, sőt! Egész 'véletlenül' megérintitek..vagy ilyesmi. Nos ez mind szép és jó..de érdekelne h igaz e az h ilyenkor a pasiknak csak egy dolog jár az eszébe..kíváncsi vagyok ti mire gondoltok ilyenkor?

2012. ápr. 19. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
dugás
2012. ápr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szétcsúszva!
2012. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a jár a leirt esetben a fejemben,hogy de jó lenne megismerni, de félek megszólítani mert biztos elküldene, meg biztos nem tetszek neki csak játszik. Pedig milyen jó lenne.


19/F

2012. ápr. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Naponta lejátszódnak ezek a fejemben.


Meglátom, megtetszik, bárcsak megismerhetném, de megint nem szólítom le és újra bánom, hogy kihagytam egy újabb lehetőséget.Napi több ilyen lehetőséget. Maradok megint szegény forever alone fiúcska.

2012. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szeretetéhség.
2012. ápr. 19. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én szoktam vele beszélgetni,jól kijövünk, flörtölgetünk, igazából mindig más jár a fejemben, néha ellépzelem,ahogy szeretkezünk,máskor meg csak kíváncsi vagyok,mire gondol éppen,de az a legjobb amikor nem gondolok semmire,csak nézem,ő meg engem...
2012. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy: "basszus, tuti ez a csaj is a pénzre utazik"
2012. ápr. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elképzelem ruha nélkül és a fantáziámban egy csomó pözban megdugom.
2012. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Nekem kivétel nélkül mindig az jár, hogy vajon én viszont bejövök-e neki?! Bárcsak tudnám ilyenkor.

22/f

2012. ápr. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Á nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!
2012. ápr. 20. 04:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!