Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell nem várni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nem várni a szerelmet?

Figyelt kérdés

Ugye azt mondják, hogy mikor nem várjuk, akkor vonzzunk be valakit az életünkbe. Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogyan nem görcsöltök rá erre a témára?


(Tudom, mással lefoglalni magunkat, ez meg is van, de akkor is eszembe jut, hogy milyen jó lenne, ha mellettem lenne valaki.)


2012. ápr. 19. 22:01
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:

De aranyos kérdés! :))

Hát, tény, hogy így működik. Amikor már elfelejted a témát, mert annyira belefeledkezel másba... akkor jön. Talán megváltozik a kisugárzás, boldogabbnak tűnsz, amikor nem stresszelsz azon, hogy hol van már a nagy Ő.

Én is hányszor próbáltam nem várni.. :) de ezt nem lehet tervezni.

Egyszer tényleg őszintén feladod, úgy, hogy nem jut eszedbe a szándékosság. :) És akkor jön. :)


Huhh, elég zavarosan fogalmaztam, nem tudom, érthető voltam-e. :)

2012. ápr. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nem kéne már aludnod?
2012. ápr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Első: köszi a válaszod! :) értem, hogy mit írtál! :)


Második hozzászóló: nagyon értelmes volt a hozzászólásod

2012. ápr. 19. 22:25
 4/28 anonim ***** válasza:
Mint a kérdésed^^
2012. ápr. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Semmit nem tudsz rólam. De kárnak koptattad az ujjaidat és a billentyűzetet, hogy válaszolj a kérdésemre.

Kereshettél volna egy ,,15 évesen gáz-e, hogy szűz vagyok kérdést", ilyen hozzáállással, az való neked.

2012. ápr. 19. 22:30
 6/28 anonim ***** válasza:
Hát azt tényleg nem tudom, mi az a kárnak... elmagyaráznád? XDDD
2012. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk Karnak-ot írtál volna, azt megérteném, igaz ebben a szövegkörnyezetben elég létidegen lenne egy egyiptomi nagytemplomról írni XDDD
2012. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
kárnak--->feleslegesen a gyengébbek kedvéért :D
2012. ápr. 19. 22:33
 9/28 A kérdező kommentje:
KAC-KAC
2012. ápr. 19. 22:33
 10/28 anonim ***** válasza:
A szerelem helyett inkább a nyelvtantanárt várd! ;)
2012. ápr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!