Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a fészkes fenét rontok el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a fészkes fenét rontok el mindig?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, mit rontok el? Randira először eljön velem egy lány, aztán mondom na mikor ér rá legközelebb??? háááát nem tudom -.- De most komolyan, már gondolkoztam, biztos nem köti le őket az ha velük beszélek, de hát első randin mégse beszélhetek olyan "komolyabb" dolgokról, kell valami "bemelegítés".Mégis mit vétettem Isten ellen ? XD
2012. ápr. 19. 22:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
A franc tudja... Sok lány szeret beszélni, kérdezgesd őket magukról, had meséljenek. Aztán majd visszakérdeznek, érdekelni fogod őket.
2012. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy érd el, hogy magukról beszéljenek. Mindenki szeret magáról beszélni, hát még a lányok...
2012. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
57%

22:52: Ha a paraszt nem szarik, a városi nem eszik! :)


Amúgy én is azt tanácsolom, hogy érd el, hogy magukról beszéljenek.

2012. ápr. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%

23:18

Áhá szóval ez a régi bejáratott surmó duma vidéken.

De mi most nem is beszéltünk itt földművelésről! Kicsit eltájolódtál! Ezen nem is lepődök meg csak igazolod származásod és szellemi szinted.

Különben is akinek nem inge, az ne vegye magára.

No de Te ezt föl is vállalod.

Amúgy Budapesten több a külföldi árú mint a magyar!

Kicsit informálódj mielőtt lököd az okosat.

Mindenki maradjon meg a maga szintjén, Te meny vissza kapálni, és a szellemi munkát azt bízd csak rám.

További szép estét.

2012. ápr. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 lila nyuszi ***** válasza:
70%
23:30 De fennhordja itt valaki az orrát, te felsőbbrendű Budapesti. -.-
2012. ápr. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem fentebb hordom csak földrajzilag magasabb az elfekvése Budának, ezért hiheted azt hogy magasabban van az orrom, ami amúgy fizikailag igaz. A túl alacsony fekvés miatt előtörhet belőled a kisebbség komplekszus, mint nálad.
2012. ápr. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%

"külföldi árú"

"meny vissza kapálni"

"földrajzilag magasabb az elfekvése Budának"

"komplekszus"

Ebből a néhány szösszenetből világosan látszik a szellemi szinted, budai f-szagyerek :D

2012. ápr. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

szerintem pont fordítva kell,mint ahogy itt javasolták.

te beszélj érdekesebbnél érdekesebb dolgokról,főleg olyanokról,amik felkeltik az érdeklődését.

pl én meg szoktam kérdezni,hogy van-e kedve egy pszichológiai teszthez.

hosszasan mesélem az érdekes,kacskaringós sztorit és a végén röviden válaszolnia kell rá.

aztán nagy elgondolkozva elemzem a választ,közben dünnyögök,hogy hát igen...igen.

kb eddigre már nagyon kíváncsi a teszt értékelésére,nyaggat,hogy mit jelent és a nagy unszolásra benyögöm,hogy a világon semmit nem jelent,csak kíváncsi voltam,hogy válaszol-e,aztán hangosan nevetek.

erre mindig az a reakció,hogy ő is elneveti magát,mert bedőlt neki és játékosan megüt,meglök-érintés-és már sikerült is megnevettetni,plusz a figyelme teljesen az enyém.

van csomó ilyen kis agyhúzó taktika.

előtte persze lepróbálom kolléganőn,különböző nőismerőseimen.

ha meg a végén fel akarod tenni a kérdést,akkor csak csók után tedd.

ha nem csókkal zártad a randit,akkor ne kérdezd.

2012. ápr. 20. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

8-as

te kretén

igazad van te nem fent hordod az orrod neked simán csak akkora mint a bazilika kilincse.

google nélkül te nagyeszű mond már meg nekem hogy mikor kell szántani trágyázni és vetni hogy te panelpatkány tudjál enni kenyeret... ha nem lenne bolt akkor te már rég éhen döglöttél volna... itt jegyezném meg, hogy szebb lenne a világ nélküled.


a másik te buckalakó tanuld meg a szövegértést,

olvasd el ... ez még menni fog

értsed meg hogy mit akar.... ehhez gondolkozni kell vigyázz ez neked már nehezebb

láss a sorok mögé... tudod van irónia átvitt értelem hasonlat meg csomó számodra eddig ismeretlen fogalom

és végezetül te hulladék megbaszom anyádat apád hátán a szemed előtt ha nem gondolkozol mielőtt írsz.


ui: azért voltam ilyen különösen szofisztikált hogy te is megértsed nehéz volt lesüllyedni az értelmi színvonaladhoz de úgy érzem sikerült...

ha lehetne veled értelmesen vitatkozni akkor jó lenne de hát nem tehetsz róla hogy az IQ szinted egy kaktusszal vetekszik

részvétem anyádnak

2012. ápr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell tudni ilyenek, mint a vetés stb. De ha nagyon akarom megtudom, de nekem nincs ilyesmire szükségem.

Ezeket a dolgokat elvégzik mások helyettem mint pl.: Te, így tudok foglalkozni sokkal komolyabb dolgokkal és elsősorban magammal,amit Te sosem fog megérteni,mert mások az igényeink. Nem is csoda hogy távol áll tőlem a kapa meg a gereblye mivel Én nem olyan családból származom. Aminek amúgy örülők. Nekem nincs ínyemre, hogy 50ezer Ft ért kapálja. De hát vannak olyan emberek akik parasztnak születnek és szívesen kapálnak olcsóért.Én ennek a sokszorosát keresem úgy, hogy még egy poharat sem kell megemelnem.

Budán nem sok panel van, kevesebb mint Pesten.Magyarországon Budán a II.dik ker ben élnek leg tovább az emberek, a színvonal és a jó levegő végett. Látom hogy tanultál gondolatolvasást is hogy Te így tudod hogy Én panelban lakom. Amúgy nem, de ehez igazán semmi közöd.

Vannak normális parasztok is, azok nem is okoskodnak fórumokon, sőt sokuk még azt sem tudja, hogy mi az. És vannak olyan mint Te akik azt hiszik, hogy számottevő a munkájuk és hatalmas evégett az arcuk. Nem kell sokat gondolkodnom azon és számolgatnom itt, hogy kinek mekkora az Iq-ja, mivel én a világ leg híresebb műszaki egyetemére járok. Egy mezőgazdasági iskola a közelébe nem ér az ilyesminek.Már az hogy bekerüljön oda egy ember emelt szintű matematikát és fizikát kell tudni. Így hogy ki alacsonyodik le kinek a szintjére Én azt vitatom. Te csak álmodozz az álomvilágodban továbbra is. A magyar gazdaság a béka segge alatt van, amibe nincs értele belefektetni. De nem is ragozom tovább Te észlény.

2012. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!