Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebből lesz valaha is valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből lesz valaha is valami és hogyan? (hosszú)

Figyelt kérdés

Furcsa kapcsolatban vagyok egy 36 éves pasival. Nagyon megtetszett nekem már vagy fél éve és akkor a közös ismerőseink mondták nekem, hogy én is tetszem neki. Mivel én nagyon félénk vagyok, a bátorítás nélkül nem is mertem volna neki semmiféle jelet adni arról, hogy tetszik. Ment a flörtölgetés, aztán egyszercsak teljesen hidegen reagált mindenre, később megtudtam, hogy lett egy barátnője, békén is hagytam, bár a baráti társaság miatt a közös programokon azért találkoztunk és ezeken a barátnője nem volt ott. Aztán hallottam, hogy szakítottak.

Pár hete ő kezdett el keresni engem apróságokkal és én akkor ismét felbátorodtam, magamat meglepve annyira, hogy még én hívogattam különböző programokra, de mindent visszautasított, ezért ezt abbahagytam. Viszont rengeteget beszélgettünk és én ennyiben is hagytam, hogy akkor barátság lesz ebből, persze fájt a dolog nagyon.


A lényeg, hogy egyszer valami haverokkal való kocsmázás után felhívott és elmondta, hogy nagyon szeret engem (baráti hangsúllyal mondta) és kellek neki, de hogy ő ismeri magát és tudja, hogy néhány szempontból elviselhetetlen. Kicsit összefüggéstelenül beszélt, én kérdeztem, hogy akkor barátságról beszél-e és mondta, hogy nem, de én tegyem meg az első lépést és akkor majd arra ő tud reagálni. De itt van a gond. Szerintem ő arra gondolt konkrétan, hogy csókoljam meg és majd eldönti, de ez meg mi? Kizárt dolog, hogy ezek után még én tegyem meg ezt, bármennyire is akarom (és nem hordom fenn az orrom, csak eddig is én koslattam utána, ráadásul elmondta, hogy tudja, hogy tetszik nekem), szóval ez nekem nagyon furcsa. Két nappal később megint beszéltünk telefonon ugyanolyan haverkodós stílusa volt, de már nem utasítja vissza a kettesben való találkozást. Hétvégén fogunk találkozni, de én már nem is tudom mit tegyek. Szerintetek ez mi? 28L


2012. ápr. 20. 04:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyszerű a képlet :) Smárold le :)

Furcsa, hogy így kijelenti, hogy kezdeményezz te... De hát ha neked is tetszik, meg te is neki... Nem olyan nagy dolog ez. :) Csináld :)

2012. ápr. 20. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó. Nos, nem terveztem. :) Nagyon furcsa ez így. Valahogy úgy gondolom, hogy még alkalom se nagyon lenne erre, hiszen csak beszélgetünk, mégse ugorhatok rá.:) Mondjuk valami alkalmas pillanatban esetleg rávenném magam, de igazából félek attól amit mondott, hogy majd ott rögtön eldönti, hogy mi is legyen. Aztán meg nem csókol vissza én meg elsüllyedek.:)
2012. ápr. 20. 04:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!