Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
elsőnek is szögezűk le hogy volt néhány barátnőm már.Jobb ha le írom részletesen hogy belelásson mindenki.Az egész kb 6 hónapja kezdődőt a vonaton hazafeletartottam mikor egy csinos lányt megláttam,az ismeretségemben többen is ismerték szóval nem kellett sokat kérdezősködni hogy megtudjak róla ezt azt,csak még akkor volt barátja meg stb,szóval hagytam is,2 hónapja ismét hallottam róla és megtudtam hogy nincs már együtt a barátjával,egyik barátom a lány öcsének egyik legjobb barátja,mikor elkezdem beszélni róla barátomnak erről kicsit háborodottan beszélt ,inkább hagytam is annyiba.eltelt azóta néhány hónap is..Valamelyik nap ismét öszefutotunk ezzel a barátommal és meglepetésre a lányal,persze mint barátok,kicsit beszélgettűnk 3-masba,de ennél a lánynál teljesen más mint eddig azokkal akik a barátnőim voltak vagy akiket ismerek...elég a látvány és elmegy szó szoros értelemben a hangom,önbizalom 0 ra csökken,szívem a torkomban van..:D pedig mindenki furcsája hogy akármilyen emberrel megtalálom a közös hangot,szerintem ezért is van nagy ismeretségi köröm,de ennél a lánynál meg egyből 0a leszek...szerintetek?
2012. ápr. 20. 09:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Amíg nem bírod összeszedni magad, esélyed nem lesz a csajnál.
2012. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És most mi a kérdés? Az, hogy hogy ne legyél töketlen? Meg mi ez a "elsőnek is szögezűk le hogy volt néhány barátnőm már"? Mit kell ezt bizonygatni? Ebből is látszik, hogy csak egy tinipocs vagy, nem több. Majd felnősz, aztán csajozhatsz, de mos még egyelőre gyerekecske vagy.
2012. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!