Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erröl a csajról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erröl a csajról az öltözködése alapján?

Figyelt kérdés
Általába bulikban vagy pedig valami rendezvényen, ünnepségen látom; láttam már rajta párducmintás ruhát fekete magassarkúval, fehér miniszoknyát fekete blézerrel és magassarkúval, fekete ruhát piros magassarkúval, kék magassarkút fehér csőnadrággal, fehér kék kabáttal; fehér dzsekit fekete-fehér ruhával és fehér magassarkú csizmával; fekete magassarkú csizmát fekete szoknyával sötétkék kabáttal.... A ruhák, szoknyák pedig mind tapadósak és combközépig érőek; hétköznap ritkán látom, akkor farmer van rajta sportcipővel, illetve múltkor vlm egybe farmer nadrág volt rajta, ilyen kantáros vagy milyen fehér vékony dzsekivel, fehér sportcipővel
2012. ápr. 20. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
DO NOT WANT kategória.
2012. ápr. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
király de ahogy a mondás is tartja nem a ruha teszi az embert mit szeretnél tolle megkérdezni hogy hol vette a ruháit esetleg tetszik neked és meg szeretnél vele ismerkedni vagy mi ?:D
2012. ápr. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ez a kérdés már volt...a kérdező saját magáról kérdez...tud ízléses is lenni,de ízléstelen is!leírás alapján nem tudok mit gondolni....ehhez fotók kellenének...
2012. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
azt hogy jó nő lehet,nőies,és nagyon megdugnám.
2012. ápr. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is volt már a kérdés.

Amúgy rendezvényeken, bulikon elég könnyűvérűnek nézhet ki ezekkel a cuccokkal, a másik meg tényleg hétköznapi összeállítás

2012. ápr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok és tetszik a csaj; csak valahogy másképp öltözik, mint a többi csaj, ezért is arra gondoltam, hogyha össze is jön velem egy másik gazadag, jóképű pasas könnyen lenyúlná tőlem
2012. ápr. 20. 15:25
 7/7 anonim ***** válasza:

Másképpen öltözködik, mint a többi csaj? Már ne haragudj, de ezek alapján egy tipikus plázap*csa, 5 percenként szembe jön veled az utcán egy ilyen.

Amúgy meg te vagy a pasi és fejből vágod az összes ruha összeállítását...na persze :D

L/25

2012. ápr. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!