Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezen hogy tudnék változtatni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy tudnék változtatni?

Figyelt kérdés

Az utóbbi pár évbe minden össze jött egészség ügyileg meg iskola téren is és még kialakult nálam ezek miatt az hogy emberektől távolságot tartok ritkán mozdulok ki itthonról ha ki is megyek akkor kerülöm a tömeget meg az olyan helyeket ahol beszélni kell mindig valakit tolok magam előtt hogy beszéljen helyettem

és úgy érzem hogy nem fogok változni és ezek a gondok meg fognak maradni

néha olyan rossz érzés látni másokat hogy boldogok meg sikereket értek meg érnek el az életben és én meg nem tudok felmutatni semmit :S


és ezek miatt a dolgok miatt szerintem soha nem is lesz barátnőm


2012. ápr. 20. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az már egy jó kezdet, hogy tisztán látod a dolgaidat, úgyhogy azt is tudod, hogy min kellene változtatni. A döntés a te kezedben van.Kezdj el sportolni és relaxálni mindenképp.Legyél több időt a szabadban.Próbálj a családtagjaiddal is beszélni,jobb kapcsolatot kialakítani és hidd el könnyebb lesz!Hajrá.
2012. ápr. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Legyél többet a barátaiddal, szerezz ha nincsenek, ismerj meg mindenkit mond jó viccekt, próbálj a középpontba kerülni!
2012. ápr. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
legyen a mottód "egyszer élünk" evvel ösztönözd magad, semmi nemtörténhet ha egy kicsit beszélsz nyilvánosság elött ;) az meg hogy szégyenlös vagy még alakulhat ;)
2012. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!