Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi idő után tettétek túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után tettétek túl magatokat az első komoly kapcsolatotokon? Őt kerestétek utána sokáig mindenkiben?

Figyelt kérdés

4 évig voltunk együtt. Borzalmasan megszoktam őt, mindenhol őt látom, teljesen meg vagyok zavarodva. Az összes tulajdonságát teljesen beleépítettem az életembe, alkalmazkodtunk egymáshoz, közös életünk volt. Egy hónapja mentünk szét, de azóta sem tudok pasira úgy nézni, hogy ne őt keresse benne. Ha már nem fekete cipő van rajta, már nem is tudom hova tenni, mert az expáromnak mindig fekete cipői voltak. Teljesen bolondnak érzem magam:( Mit tegyek, hogy elfelejtsem vagy legalább túl tudjak rajta lépni? Annyira bizarr és idegen minden más dolog ami nem illik hozzá:(

22L



2012. ápr. 20. 15:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem eddig nem volt ilyen hosszú kapcsolatom, csak egy másfél meg 2.5 éves. A másfél évesnél nagyon sokáig hiányzott, sírtam utána kb fél éven át, nagyon nehezen tettem túl magam rajta, mert megcsalt és én még mindig nagyon szerelmes voltam.

A 2.5 évesnél meg én szakítottam vele, mert már elmúlt a szerelem. Könnyek és fájdalom nélkül ment, 1x sírtam pár pillanatra, mikor a szép emlékekre emlékeztem.


Sok erőt kívánok, tudom milyen rossz! Próbáld magad lefoglalni barátnőkkel, tanulással, filmezéssel, mindegy mivel. Fel a fejjel!

22/L

2012. ápr. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1. vagyok: lehet hülyén hangzik, de a 2.5 éves után egy "űr" maradt bennem, amit egy másik srác pótolt pár hónapra. Aztán elfelejtettem mind a kettőt, és azóta a jelenlegi párommal vagyok. Arra akartam kilyukadni, hogy lehet az is segít, ha másik srác "megvigasztal", elfelejteti veled a múltat. Van olyan, akinek ez (is) segít.
2012. ápr. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod, sajnos mindegyikre úgy nézek mintha valamilyen földönkívüli lenne:S De én remélem, hogy valaki jön aki elfeledteti őt és vele jobb lesz. Csak most nagyon üresnek érzem magam. olyan mintha vitte volna magával a fél életemet...
2012. ápr. 20. 16:05
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 21 éves vagyok, mi hat évig voltunk együtt a barátommal. Baromira nem volt könnyű nekem sem, és megmondom neked őszintén, nekem csak az új kapcsolatom segített. Szerencsém volt vele, mert türelmes volt, tudta jól, hogy nekem még kell idő, hogy igazán tudjam őt szeretni. Így négy-öt hónap alatt sikerült elfelejtenem az előzőt. Persze fokozatosan...néha jobban, néha kevésbé hiányzott. Azóta eltelt két év, és boldogabb vagyok, mint valaha :) Ha neked nem is jön új kapcsolat a képbe, akkor is azt tanácsolnám neked, hogy támaszkodj egy jó barátra. Biztos van valaki, akivel szívesen vagy együtt. Szervezzetek minél több programot, bulizz, barátnőzz, próbáld nem emészteni magad a múlton. Drukkolok neked, remélem hamar rendbe jössz!
2012. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

4 év után az 1 hónap még nem sok idő, ehhez több idő kell.

én az első szerelmemmel 2 év után szakítottam, majd egy újabb év után újra összemelegedtünk és fél évig bírtuk egymás mellett, azt hiszem már örökre megutáltuk egymást, de szerintem ez kellett hogy ne ácsingózzunk még egymás után.

több mint egy éve már nem is beszélek vele, nem is érdekel mi történik vele:)

szerintem csak nagyot kell csalódni ahhoz, hogy rendesen kiszeress belőle!

22L

2012. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi 21L kedves tőled:) Van nagyon jó barátnőm, csak sajnos nagyon elfoglalt, de mikor tudunk találkozunk, ő sokat segít. Remélem hamarosan jobb lesz.
2012. ápr. 20. 16:09
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem tudok benne nagyon csalódni, mert nagyon jó ember volt mellettem és nagyon sok mindent megtett a számomra. Egy kicsit csalódtam mindössze azt is azért, hogy nem működött.
2012. ápr. 20. 16:12
 8/10 anonim ***** válasza:

5 perc alatt tettem magam túl rajta. 4 évig voltunk együtt.

És dehogy kerestem őt mindenkiben, boldog voltam, hogy végre megszabadultam tőle (és hogy mindketten életben maradtunk közben...)

2012. ápr. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem inkább azok érdekelnének akik még szerették és nehéz volt túltenniük magukat. Én még mindig szeretem őt, legfőképp jó dolgok jutnak eszembe vele kapcsolatban. Ezért nehéz túllépnem..
2012. ápr. 20. 16:39
 10/10 anonim válasza:
Én csak fél évig voltam együtt a volt barátommal, de ő volt eddigi életem legnagyobb szerelme. Két év telt el azóta, és még mindig nem vagyok túl rajta teljesen!!
2012. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!